Property 1
Property 2
Property 3

Land for sale (099596978)

Prey Nob, Preah Sihanouk
Sale Price:
$13,600$100/m²
Updated At:May 19, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area136m²
Sub Property TypeLand Plot

Description

តម្លៃៈ $14,500 (ប្លង់បំបែកក្បាលដី)
ទំហំដីៈ 6.8m x 20m
ទីតាំងៈ ភូមិព្រែកប្រស់ ឃុំទឹកថ្លា ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ (3នាទីពីផ្សារត្រពាំងរពៅ, មានទឹកភ្លើង, អាចសង់ជាផ្ទះលំហែបាន)
លេខទំនាក់ទំនង: 099596978

Location

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង
4

ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង

200m²

Angk Snuol, Kandal

$13,500$67.5/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

Saensokh, Phnom Penh

$195,000
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

Kampong Tralach, Kampong Chhnang

$23,000$77/m²
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

Odongk Mae Chey, Kampong Speu

$145/m²
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

Angk Snuol, Kandal

$75$100/m²
Plot Land for Sale - 79 SQM at Village 1, Sihanouk Ville
3

Plot Land for Sale - 79 SQM at Village 1, Sihanouk Ville

5m
16m
79m²

Preah Sihanouk, Preah Sihanouk

$21,000$265/m²
Land for Sale in Khan Preaek Pnov
4

Land for Sale in Khan Preaek Pnov

5m
20m
100m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$15,000$75/m²
Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva  Stunning Tonle Sap River Views
9

Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva Stunning Tonle Sap River Views

5m
14m
71m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$81,000$126/m²
Prime Wide Fronting Land Plot for Sale in Toul Kork (2,680 sqm)
4

60m
55m
2,680m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$8.04M$3,000/m²
Land for Sale 1430 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
4

29m
50m
1,430m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$100/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk Area

9m
20m
167m²

Siem Reap, Siem Reap

$33,400$200/m²
Land Plot for Sale in Svay Pak
3

Land Plot for Sale in Svay Pak

20m
30m
600m²

Russey Keo, Phnom Penh

$410,000
Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun

5m
17m
79m²

Mean Chey, Phnom Penh

$60,000
Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun

7m
23m
161m²

Mean Chey, Phnom Penh

$200,000
Prime 1500 sqm Land Plot For Sale with Stunning Mekong Riverview near Prek Tamak Bridge
5

26m
60m
1,560m²

Khsach Kandal, Kandal

$450,000
Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2
3

Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2

37m
48m
1,810m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$330/m²
Residential Land Plot For Sale close to Aeon Mall Meanchey Lot 200sqm
4

10m
20m
200m²

Mean Chey, Phnom Penh

$130,000$650/m²
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

Dangkao, Phnom Penh

$28,000
Morina