អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 673)

Investment land for Sale in Kandek Commune, national road 6
9

Investment land for Sale in Kandek Commune, national road 6

60m
146m
8,478m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$85/m²
វីឡាទោលលក់ មានប្លង់រឹងត្រឹមត្រូវ សំណង់សង់រួច100%
8

វីឡាទោលលក់ មានប្លង់រឹងត្រឹមត្រូវ សំណង់សង់រួច100%

3
4
68m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$6,789
ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​
2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

1,938m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$999,999
ដីលក់បន្ទាន់ ស្រុកក្រឡាញ់ សៀមរាប
5

ដីលក់បន្ទាន់ ស្រុកក្រឡាញ់ សៀមរាប

4,423m²

ក្រឡាញ់, សៀមរាប

$9

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះទើបសង់រួច100%ប្លងរឹង លក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះទើបសង់រួច100%ប្លងរឹង លក់បន្ទាន់

4
5

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$78,000
ផ្ទះលក់នៅសៀមរាប
6

ផ្ទះលក់នៅសៀមរាប

4
5
12m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$260,000
Holiday villa for sale in Sla Kram Commune, Siem Reap City
22

Holiday villa for sale in Sla Kram Commune, Siem Reap City

3
3

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$280,000
House For Sale [Available Now]
1

House For Sale [Available Now]

3
4
74m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$600,000
ផ្ទះ និង ដី មានអាជីវកម្មស្រាប់លក់
8

ផ្ទះ និង ដី មានអាជីវកម្មស្រាប់លក់

1m²

ជីក្រែង, សៀមរាប

$1.85M
ដីសៀមរាបលក់&ជួល នៅលេីផ្លូវវរដ្ធ30ម៉ែត្រ
6

ដីសៀមរាបលក់&ជួល នៅលេីផ្លូវវរដ្ធ30ម៉ែត្រ

257m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250
ជាប់ផ្លូវម៉ាឡេ បង្កាន់ដៃប្លង់រឹង
6

ជាប់ផ្លូវម៉ាឡេ បង្កាន់ដៃប្លង់រឹង

4,112m²

សូទ្រនិគម, សៀមរាប

$25
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$38,500
ជួយទិញផងបងៗ ។ លក់12000$ ដាច់ ។ សូមកាត់ប្លង់ខ្លួនឯង
5

ជួយទិញផងបងៗ ។ លក់12000$ ដាច់ ។ សូមកាត់ប្លង់ខ្លួនឯង

786m²

ពួក, សៀមរាប

$12,000
Villa សម្រាប់លក់
4

Villa សម្រាប់លក់

5
6
1,897m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$680,000
Home stay for rent or sale
6

Home stay for rent or sale

2,000m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$450,000
ដីលក់នៅភូមិតាចេកជិតផ្សារជ្រាវលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារមិនដែរមាន
4

ដីលក់នៅភូមិតាចេកជិតផ្សារជ្រាវលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារមិនដែរមាន

945m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$75,000
លក់បន្ទាន់  Land for sale!
6

លក់បន្ទាន់ Land for sale!

1,475m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$261
ផ្ទះ ឃ្លាំង ដីធំ សំរាប់លក់ រឺជួល
8

ផ្ទះ ឃ្លាំង ដីធំ សំរាប់លក់ រឺជួល

2
3
2,300m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$1.63M
House for sale in Siem Reap, Svaythom Market Area
5

House for sale in Siem Reap, Svaythom Market Area

2
2
68m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$26,500
Land for Sale in Svay Dankum area
4

Land for Sale in Svay Dankum area

25m
25m
572m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$111,540$195/m²
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសៀមរាប

400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$55,000