Properties for Sales in Praek Pnov (273 Found)

ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ
1

ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ

22,333m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$6.03M$270/m²
Linked House for Sale at ChoukVa II
6

Linked House for Sale at ChoukVa II

2
3

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$57,000
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងតំលៃល្អ នៅបឹងតាមោក
6

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងតំលៃល្អ នៅបឹងតាមោក

80,000m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$100
ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

593m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$170,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់នៅជិតផ្លូវបេតុងឃ្មួញ
5

ដីលក់នៅជិតផ្លូវបេតុងឃ្មួញ

1,550m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$290
ដីលក់បន្ទាន់ជាប់ផ្លូវធំ ៣០ម៉ែត្រ Urgent land for sale with big road 30m
5

375m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$79,000
ដីលក់ទីតាំងល្អ
6

ដីលក់ទីតាំងល្អ

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$79,500
ដីលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា
3

ដីលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា

3,653m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$200
ផ្ទះល្វែងអាជីវកម្ម កាត់ប្លង់រឹងអោយ Shophouse
7

ផ្ទះល្វែងអាជីវកម្ម កាត់ប្លង់រឹងអោយ Shophouse

4
4
160m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$47,999
Land 31ha for sale under market price
1

Land 31ha for sale under market price

310,492m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$21.73M$70/m²
Wear house for rent
5

Wear house for rent

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$400
ដីលំហែរលក់នឹងជួលមួយម៉ែតការេ99$
5

ដីលំហែរលក់នឹងជួលមួយម៉ែតការេ99$

180,000m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$99
ដីលក់បន្ទាន់នៅតំបន់ទេសចរណ៍📍ទីតាំងនៅជាប់ភ្នំជីសូរ
3

ដីលក់បន្ទាន់នៅតំបន់ទេសចរណ៍📍ទីតាំងនៅជាប់ភ្នំជីសូរ

18,818m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$52
ផ្ទះលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារក្នុងបុរីភូមិសំរោង
8

ផ្ទះលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារក្នុងបុរីភូមិសំរោង

3
3

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$71,000
ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

3,500m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$185
ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$100,000
ដីលក់ម្តុំវត្តភ្នៀត ខ័ណ្ណព្រែកព្នៅ ភ្នំពេញ
3

ដីលក់ម្តុំវត្តភ្នៀត ខ័ណ្ណព្រែកព្នៅ ភ្នំពេញ

240m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$40,000
PL-015958
4

PL-015958

50m
100m
5,000m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$1.75M$350/m²
ដីលក់នៅសង្កាត់គោករកា 59,999 ដុល្លារ (ប្រញាប់)
8

ដីលក់នៅសង្កាត់គោករកា 59,999 ដុល្លារ (ប្រញាប់)

180m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$59,999
ដីអាជីវកម្មលក់នៅលើផ្លូវឌីប៉ុក
4

ដីអាជីវកម្មលក់នៅលើផ្លូវឌីប៉ុក

6,219m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$395/m²
វីឡាទោលក្បែរក្រុងជាប់ផ្សារប្លង់រឹងផ្ទេរកម្មសិទ្ធិ100%
5

វីឡាទោលក្បែរក្រុងជាប់ផ្សារប្លង់រឹងផ្ទេរកម្មសិទ្ធិ100%

3
4

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$105,000