Properties for Sales in Phnom Penh (6475 Found)

ផ្ទះល្វែង ៤,៥ ម x១៦ ម ប្លង់រឹង
8

ផ្ទះល្វែង ៤,៥ ម x១៦ ម ប្លង់រឹង

7
6
72m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$155,000
ផ្ទះលក់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់ទៅក្រៅប្រទេស)
4

ផ្ទះលក់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់ទៅក្រៅប្រទេស)

4
5
64m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$239,999
3 BEDS SKYVILLA , STADIUM VIEW
10

3 BEDS SKYVILLA , STADIUM VIEW

3
5
417m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$1.25M
Urgent Flat for sale in Olympic Area
4

Urgent Flat for sale in Olympic Area

4
5
100m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$310,000$2,000/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះអាជីវកម្មនៅផ្សារដេប៉ូស្តុបអាងទឹក ដីម្ខផ្ទះសល់ 10 ម៉ែត្រ
4

ផ្ទះអាជីវកម្មនៅផ្សារដេប៉ូស្តុបអាងទឹក ដីម្ខផ្ទះសល់ 10 ម៉ែត្រ

2
4
55m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$398,000
Duplex Penthouse 4 Bedrooms $239,899 Nearby Bkk3
1

Duplex Penthouse 4 Bedrooms $239,899 Nearby Bkk3

4
173m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$239,899
Luxury Condominium Hot Sales - Best River Views !
5

Luxury Condominium Hot Sales - Best River Views !

3
127m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$256,789
🌸 MAY SPECIAL OFFER 🌸 Don’t miss out this limited-time!  ✨ Up to 40% OFF
1

🌸 MAY SPECIAL OFFER 🌸 Don’t miss out this limited-time! ✨ Up to 40% OFF

1
1
49m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$84,444
Luxury 2bed Service Hotel with river View Last Promotion!
10

Luxury 2bed Service Hotel with river View Last Promotion!

72m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$120,107
🎀✨ Special Promotion in BKK1 ✨🎀  💎 Discount 10% + 4% 🏙 1 Bedroom | 75 sqm | Facing North
12

🎀✨ Special Promotion in BKK1 ✨🎀 💎 Discount 10% + 4% 🏙 1 Bedroom | 75 sqm | Facing North

1
1
75m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$104,999
🏙️🏙️ Borey Rith Luxury Toul Sangke – Presale Special Promotion 🎊🎊🎊
17

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$550,000
ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$
6

ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$

6
7
256m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$150,000
🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ
5

🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ

4
5
144m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ
1

ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ

22,333m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$6.03M$270/m²
Warehouse For Sale in Sen Sok Phnom Penh | 3,147 sqm Land
4

Warehouse For Sale in Sen Sok Phnom Penh | 3,147 sqm Land

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3.2M
លក់ដីកែង ប័ណ្ណរឹង ទំហំក្បាលដី 48.38ម x 20.42ម កែងជាមួយផ្លូវរដ្ឋ 16ម៉ែត្រសងខាង
1

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$28,500
4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok
4

4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok

1,390m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.16M
Apartment Building For Sale in Toul Kork Phnom Penh | 28 Units
4

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.54M
The Premium Service Apartment - Bkk1 Special Offer !
6

The Premium Service Apartment - Bkk1 Special Offer !

1
1
60m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$168,000
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែង​ ប័ណ្ណរឹង ទំហំក្បាលដី 48.38ម x 20.42ម ផ្លូវរដ្ឋ 16ម៉ែត្រ ខណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3$3/m²
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$299,999$299.99/m²