Properties for Sales in Preah Sihanouk (124 Found)

ដីលក់ជាប់  ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២  ឃុំកែវផុស ស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ។  Telegram 069678900
3

ដីលក់ជាប់ ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២ ឃុំកែវផុស ស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ។ Telegram 069678900

26,000m²

ស្ទឹងហាវ, ព្រះសីហនុ

$90$90/m²
3

26,000m²

ស្ទឹងហាវ, ព្រះសីហនុ

$95$95/m²
🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999  🪟 The unit faces directly toward the sea
5

🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999 🪟 The unit faces directly toward the sea

3
113m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$113,999
Special and Last Stage 3bed - Sihanouk Ocean View
5

Special and Last Stage 3bed - Sihanouk Ocean View

3
140m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$151,777

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

📣 Type 4Bedroom Special Unit has only 1 Resale
4

📣 Type 4Bedroom Special Unit has only 1 Resale

4
4
215m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$289,999
Private Villa For Sale in Sihanouk Ville with 4 Bedrooms
10

Private Villa For Sale in Sihanouk Ville with 4 Bedrooms

47m
35m
1,645m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$230,000
Income-Generating Opportunity: Mixed-Use Building for Sale in Sihanoukville
10

15m
14m
327m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$4.5M
Building For Sale, Sihanoukville
1

Building For Sale, Sihanoukville

1,088m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$5.5M
ប្លង់រឹង ដីលក់នៅវិថីជំទាវម៉ៅ ឆ្ពោះទៅរង្វង់មូលព្រះថោងនាងនាគ ខេត្តព្រះសីហនុ
5

3,225m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$580
PL-015814
3

PL-015814

50m
0.00m
19,000m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$2.28M$120/m²
PL-016772
4

PL-016772

16m
30m
480m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$280,000$583/m²
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅជាប់គម្រោង ប៊ូយ៉ង និងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ
3

5,000m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$55,000
ដីលក់នៅជិតផ្លូវល្បឿនលឿន
3

ដីលក់នៅជិតផ្លូវល្បឿនលឿន

71,000m²

កំពង់សីលា, ព្រះសីហនុ

$15
ដីឆ្នេរសមុទ្រនៅថ្មរធំសម្រាប់លក់( 947m2)85/m2
5

ដីឆ្នេរសមុទ្រនៅថ្មរធំសម្រាប់លក់( 947m2)85/m2

947m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$85
ដីលក់បន្ទាន់ស្ទឹងហាវ
5

ដីលក់បន្ទាន់ស្ទឹងហាវ

102,500m²

ស្ទឹងហាវ, ព្រះសីហនុ

$35
ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់
1

ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់

10,008m²

កំពង់សីលា, ព្រះសីហនុ

$68,000
ដីលក់បន្ទាន់ នៅជិតតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ
4

ដីលក់បន្ទាន់ នៅជិតតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ

100m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$35,000
ដីលក់ តម្លៃពិសេស 2 ទ្បូត៍ ក្រោមទីផ្សារ
8

ដីលក់ តម្លៃពិសេស 2 ទ្បូត៍ ក្រោមទីផ្សារ

100m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$7,550
ដីលក់
5

ដីលក់

286m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$35,000
ដីថោកៗ ត្រូវប៉ាន់នៅឆ្នេររាមកំពង់សោម
7

ដីថោកៗ ត្រូវប៉ាន់នៅឆ្នេររាមកំពង់សោម

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$50
ដីលក់ក្រោមទីផ្សារ៥០%
5

ដីលក់ក្រោមទីផ្សារ៥០%

34,881m²

ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ

$348,810