រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Wear house for rent

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$400
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖25 មេសា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីអគារ

ទំហំ242m²

ការពិពណ៌នា

» ឃ្លាំងសម្រាប់ជួល/ Warehouse  house for rent     
. តម្លៃ/price : 400/ខែ
. ទីតាំង: ម្តុំ បឹងតាមោក, ព្រែកព្នៅ(PP)
+ បន្ទប់ទឹក/ Bathrooms:  1
+ បន្ទប់/rooms:  1
+ ទំហំឃ្លាំង/ ware house size:  10 x 20‎ = 200M2
+ទំហំដី/ land size: 11 x 22‎ = 242M2
     > > ឃ្លាំងនៅតំបន់ទីប្រជុំជន នឹង មាន ខ្យល់អាកាសបរិសុទ្ធ, ទីធ្លាធំទូលាយ,  ទីតាំងមានសក្តានុពល, អាចប្រកបអាជីវកម្មបានគ្រប់ប្រភេទ ។

PG13 HR 25276-   PNPPN
———————————————
☎️ ទំនាក់ទំនងតាមលេខទូរសព្ទ ដូចខាងក្រោម៖
070 85 4444, 015 444 036, 092 788 333
www.pondgrowth.com
www.pgmarket.online

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីឃ្លាំងលក់សង្កាត់ពន្សាំង ខណ្ឌព្រែកព្នៅ
3

ដីឃ្លាំងលក់សង្កាត់ពន្សាំង ខណ្ឌព្រែកព្នៅ

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$180,000
🏘 ដី មានបន្ទប់ជួល នៅជិតផ្សារទំនើបស្ទឹងមានជ័យថ្មី ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$139,900
ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ព្រែកឯង ខណ្ឌច្បារអំពៅ
3

ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ព្រែកឯង ខណ្ឌច្បារអំពៅ

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$355
ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ព្រែកឯង ខណ្ឌច្បារអំពៅ
3

ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ព្រែកឯង ខណ្ឌច្បារអំពៅ

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$355
បង់មុន 25000$ បានផ្ទះកែង ជាប់ផ្សារបន្លែបោះដុំ ជាប់រង្វង់មូលកួរស្រូវ
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$25,000
ឃ្លាំងលក់ម្ចាស់ផ្ទាល់10x20
7

ឃ្លាំងលក់ម្ចាស់ផ្ទាល់10x20

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$150,000
Prime 1848sqm Corner Industrial Opportunity Near Hun Sen Blvd St 60m
3

44m
42m
1,848m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.11M
Warehouse for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Warehouse for Sale in Khan Chbar Ampov

10m
45m
450m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$420,000
Warehouse & Industrial Land for Sale in Khan Chbar Ampov
4

Warehouse & Industrial Land for Sale in Khan Chbar Ampov

9m
45m
396m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$450,000
Wharehouse for sell or market
6

Wharehouse for sell or market

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.3M
5-Story Office with Warehouses for Sale in Khan Mean Chey, Phnom Penh
8

70m
97m
5,965m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$4.47M$750/m²
ឃ្លាំងជួល / 仓库出租 14m x 40m Or 40m x 80m, 2.5$/m2
6

ឃ្លាំងជួល / 仓库出租 14m x 40m Or 40m x 80m, 2.5$/m2

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$2.5
Commercial Land for Sale (P007)
6

Commercial Land for Sale (P007)

កំបូល, ភ្នំពេញ

$168
Commercial Land for Sale (P006)
5

Commercial Land for Sale (P006)

កំបូល, ភ្នំពេញ

$170
🏘 ឃ្លាំង នៅជិតស្តុបលូប្រាំ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
3

🏘 ឃ្លាំង នៅជិតស្តុបលូប្រាំ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$120,000
ឃ្លាំងលក់
5

ឃ្លាំងលក់

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$490,000
ឃ្លាំងលក់រឺជួល
3

ឃ្លាំងលក់រឺជួល

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$800,000
🏘 ឃ្លាំង នៅជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

🏘 ឃ្លាំង នៅជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$196,000
ឃ្លាំលក់ 10.20 x 30 មាន3ជាន់ ប្លង់រឹង 307m លើផ្លូវធំកប់ស្រូវ ( ផ្លូវវិមានឈកនះៗ)
5

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$360,000
ឃ្លាំងលក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ 550$/m2 (ចរចារ)
8

ឃ្លាំងលក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ 550$/m2 (ចរចារ)

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$550
Sokret Phon