អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 642)

Land for sale
3

Land for sale

600m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$90,000
Land 1295sqm for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land 1295sqm for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

30m
43m
1,295m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$323,750$250/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
Siem Reap City, Svaythom Market next to Siem Reap Angkor Real Estate
8

2
2
105m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$99,900

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីផ្ទាល់ខ្លួន ខាងលិចព្រលានយន្តហោះចាស់
3

ដីផ្ទាល់ខ្លួន ខាងលិចព្រលានយន្តហោះចាស់

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$15,000
️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$320
Plot Land for Sale in Ampil Area
5

Plot Land for Sale in Ampil Area

10m
21m
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$34,000
លក់ ដី ឬ ដូរជាមួយឡាន
8

លក់ ដី ឬ ដូរជាមួយឡាន

400m²

សូទ្រនិគម, សៀមរាប

$18,000
Investment Land for Sale in Prasat Bakong District.
7

Investment Land for Sale in Prasat Bakong District.

99,691m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$70/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

55m
32m
1,723m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$111,995$65/m²
ដីស្រែលក់បន្ទាន់(សៀមរាប)
3

ដីស្រែលក់បន្ទាន់(សៀមរាប)

10m²

ពួក, សៀមរាប

$11,000
ដីជើងភ្នំពាក់ស្នែងលក់បន្ទាន់លុយ
8

ដីជើងភ្នំពាក់ស្នែងលក់បន្ទាន់លុយ

40,325m²

អង្គរធំ, សៀមរាប

$0.99
Prime tourism land for sale or rent – National Road 66, Banteay Srei, Siem Reap
5

4,500m²

បន្ទាយស្រី, សៀមរាប

$168,000
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$16,500
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$400,000$224/m²
Plot Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Plot Land for Sale in Svay Dangkum area

16m
18m
292m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,580$115/m²
Land for sell in Sieamreap(0.6$/m2)
1

Land for sell in Sieamreap(0.6$/m2)

250,000m²

ពួក, សៀមរាប

$0.6
Condo Angkor Grace for Sale
11

Condo Angkor Grace for Sale

105m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

26m
40m
1,018m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$356,300$350/m²
ដីលក់បន្ទាន់ (ជិតផ្លូវព្រលានយន្តហោះថ្មី)
5

ដីលក់បន្ទាន់ (ជិតផ្លូវព្រលានយន្តហោះថ្មី)

37,515m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$9
តើអ្នកណាទៅនឹងទទួលបានសំណាងនេះ
8

តើអ្នកណាទៅនឹងទទួលបានសំណាងនេះ

3
4
75m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$99,000