រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$356,300$350/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី26m
ជម្រៅដី40m
ទំហំដី1,018m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Best opportunity for you to own a property!!

With the total 1018sqm of land size, the land is suitable for future investment and build your dream house or Apartment building. You can find numerous services and shops all around the area, which make it convenient for you.

Please do not hesitate to book a visit or contact our hotline.

Property Code: LS-540

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130
ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
5

ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប

664m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill
4

176m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$58,000
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1
ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ
4

ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ

1,219m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$600
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$380
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

164m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$40,000
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250,000
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city  (Urgen
5

Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city (Urgen

10,502m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$400
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000
Land for sell​, located in Siem Reap  Sala kamreuk village,  Sala kamreuk Commun
3

Land for sell​, located in Siem Reap Sala kamreuk village, Sala kamreuk Commun

90m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,900
️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$320
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000/m²
Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250,750$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$350,000$337/m²
សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m
3

សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m

1,009m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$299,500
ដីលក់ ប្លង់រឹង មានរបង ដីចាក់ខ្ពស់រួចស្រាច់
8

ដីលក់ ប្លង់រឹង មានរបង ដីចាក់ខ្ពស់រួចស្រាច់

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$14,000
ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់
2

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់

160m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
Soknara Sek