Properties for Sales in Chraoy Chongvar (517 Found)

Best Deal 5 Bedroom Shophouse for Sale on National Road 6 Chroy Changvar
11

4m
28m
118m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$220,000
Rare Opportunity – Prime Mekong Riverfront Land for Sale in Chroy Changva
6

135m
50m
5,805m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$11.61M$2,000/m²
2-Bedroom Condo for Sale in Chrouy Changva
8

2-Bedroom Condo for Sale in Chrouy Changva

2
2
100m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$140,000
Bali 3 - Urgent Sale
8

Bali 3 - Urgent Sale

63m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$64,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Spacious 9-Bedroom Villa for Sale in Preaek Leap
4

Spacious 9-Bedroom Villa for Sale in Preaek Leap

9
9
384m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$400,000
វីឡាសាគូរ៉ាសម្រាប់លក់ នៅបុរីអរគីដេ6A ដឺបូតានិកជ្រោយចង្វារ
8

វីឡាសាគូរ៉ាសម្រាប់លក់ នៅបុរីអរគីដេ6A ដឺបូតានិកជ្រោយចង្វារ

3
3
160m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$180,000
Prime Development Land – 3,522 sqm Riverfront Plot in Chroy Changva
14

40m
85m
3,522m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$5.64M$1,600/m²
វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ
1

វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ

4
6

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$385,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅបុរីអ័រគីដេ6A ផ្លូវភ្លោះ
2

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅបុរីអ័រគីដេ6A ផ្លូវភ្លោះ

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$179,500
Link house for sale at borey orkide 6A
1

Link house for sale at borey orkide 6A

3
4

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$109,000
ខុនដូរលក់បន្ទាន់ Condo Very Urgent
8

ខុនដូរលក់បន្ទាន់ Condo Very Urgent

34m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$43,168
ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់
5

ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់

1,600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,500
ម៉ហ្គេនខុនដូ 02 បន្ទប់ មានគ្រឿងសង្ហារឹមពេញ
1

ម៉ហ្គេនខុនដូ 02 បន្ទប់ មានគ្រឿងសង្ហារឹមពេញ

65m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$75,000
វីឡា ប្រណិត សម្រាប់លក់
15

វីឡា ប្រណិត សម្រាប់លក់

5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$920,000
Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva
5

Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva

23m
50m
770m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.08M$1,400/m²
ផ្ទៈលក់
8

ផ្ទៈលក់

3
4
5m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$120,000
វីឡាភ្លោះ
5

វីឡាភ្លោះ

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$218,000
ផ្ទះកែង២ល្វេង​ ប្លងរឹង
3

ផ្ទះកែង២ល្វេង​ ប្លងរឹង

1
1

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$49,900
Morgen លក់បន្ទន់ 2bedroom 130000$
8

Morgen លក់បន្ទន់ 2bedroom 130000$

89m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$130,000
វីឡាភ្លោះ លក់បន្ទាន់ បុរី Orkide 6A
4

វីឡាភ្លោះ លក់បន្ទាន់ បុរី Orkide 6A

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$246,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់​​ (បុរីអ័រគីដេ ដឹប៊ូតានិចស៊ីធី)
3

ផ្ទះលក់បន្ទាន់​​ (បុរីអ័រគីដេ ដឹប៊ូតានិចស៊ីធី)

4
5
99m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$185,000