Properties for Sales in Chraoy Chongvar (517 Found)

Skyline Serenity Meets Riverfront Luxury – Why Consider These "<$1M" Sky Villas?
12

330m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1M
Villa at Mekong City for Sale
4

Villa at Mekong City for Sale

6
378m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$460,000
Condo for Sale
6

Condo for Sale

66m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$68,000
ផ្ទះលក់
8

ផ្ទះលក់

4
5
4m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$189,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Prince Villa for sale at borey Phnom Penh Park 6A
1

Prince Villa for sale at borey Phnom Penh Park 6A

4
6
333m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$430,000
Twin villa for sale at borey phnom penh park 6A
1

Twin villa for sale at borey phnom penh park 6A

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$269,000
ផ្ទះលក់ បុរីមេគង្គលែន 6A
6

ផ្ទះលក់ បុរីមេគង្គលែន 6A

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$130,000
វីឡាភ្លោះលក់បន្ទាន់បុរីប៉េងហួត6A
1

វីឡាភ្លោះលក់បន្ទាន់បុរីប៉េងហួត6A

4
5
176m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$219,000
The Best Condo River View - Special Offer
5

The Best Condo River View - Special Offer

49m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$84,178
House for sale
8

House for sale

2
2
50m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$82,000
Twin Villa for sales
7

Twin Villa for sales

4
4
270m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$195,000
ផ្ទះវីឡាភ្លោះខ្នាតធំលក់បន្ទាន់
1

ផ្ទះវីឡាភ្លោះខ្នាតធំលក់បន្ទាន់

4
5
210m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$238,000
🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A
10

🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A

5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$430,000
🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A
10

🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A

5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$420,000
ទីតាំងល្អ បែបទាន់សមយ័
8

ទីតាំងល្អ បែបទាន់សមយ័

200m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.9M
វីឡាភ្លោះលក់នៅបុរីភ្នំពេញផាក
1

វីឡាភ្លោះលក់នៅបុរីភ្នំពេញផាក

4
6
192m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$269,000
✅​វីឡាកូនកាត់LH1សម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីមេគង្គរ៉ូយ៉ាល់6
1

✅​វីឡាកូនកាត់LH1សម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីមេគង្គរ៉ូយ៉ាល់6

3
4
5m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$99,000
House for Sale
6

House for Sale

4
5
76m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$118,800
🏙 Condo riverview, fresh air, premium location, modern decoration - Sale
7

42m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$59,999
🏠វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់ បុរីហេងហៀងជ្រោយចង្វា
1

🏠វីឡាភ្លោះសម្រាប់លក់ បុរីហេងហៀងជ្រោយចង្វា

4
5

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$189,000
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.5M$1,500/m²