រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+1

Rare Opportunity – Prime Mekong Riverfront Land for Sale in Chroy Changva

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$11.61M$2,000/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី135m
ជម្រៅដី50m
ទំហំដី5,805m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Discover an exceptional investment opportunity with this 5,805 m² riverfront land, located in the highly sought-after Chroy Changva area.

Key Features:

  1. Prime Location: Fronting the serene and picturesque Mekong River, offering stunning views and endless development potential.

  2. Generous Land Size: A vast 5,805 m², ideal for residential, commercial, or mixed-use projects.

  3. Secure Ownership: Held under a Hard Title Deed (L-Map), ensuring legal security and ease of transfer.

This property is perfect for investors or developers looking to capitalize on the growing demand in one of Phnom Penh's most dynamic districts.

Don’t miss this rare opportunity to own a piece of prime real estate. Contact us today to learn more or schedule a site visit.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីឡូត៌20x30 តម្លៃ $165,000 (ចរចា)
1

ដីឡូត៌20x30 តម្លៃ $165,000 (ចរចា)

600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$165,000
ដីលក់
8

ដីលក់

75m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$150,000
ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់បុរី ជីប ម៉ុង 6A
2

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់បុរី ជីប ម៉ុង 6A

18,000m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$160
ដីនៅខណ្ឌជ្រោយចង្វាសម្រាប់លក់ ឬស្វែងរកដៃគូសង់អាផាតមិន 3038 ម៉ែត្រការ៉េ
3

3,038m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$15M
ដីលក់នៅព្រែកលៀប-ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6
4

ដីលក់នៅព្រែកលៀប-ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6

2,200m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$3M
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

352m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$210,000
ដីលក់បន្ទាន់ 10m x 30m ក្រោយបុរីភ្នំពេញផាក ជ្រោយចង្វារ
7

ដីលក់បន្ទាន់ 10m x 30m ក្រោយបុរីភ្នំពេញផាក ជ្រោយចង្វារ

300m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$620
Land sale
7

Land sale

3,015m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1,600
ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់
6

ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់

240m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$250,000
ដីលក់ នៅOCIC
3

ដីលក់ នៅOCIC

678m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$550,000
ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់
6

ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់

77m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$90,000
ដីបុរីអ័រគីដេ លក់បន្ទាប់ 26x28
3

ដីបុរីអ័រគីដេ លក់បន្ទាប់ 26x28

728m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$340,000
-ដីជាប់ផ្លូវមាត់ទន្លេ 6A
4

-ដីជាប់ផ្លូវមាត់ទន្លេ 6A

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$775,000
ដំលក់នៅទីតាំងល្អ
2

ដំលក់នៅទីតាំងល្អ

696m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.25M
ដីមានប្លង់រឹង
8

ដីមានប្លង់រឹង

1,127m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$695
ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m ជិត OCIC ជ្រោយចង្វារ
5

ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m ជិត OCIC ជ្រោយចង្វារ

517m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$620
ដីលក់បន្ទាន់ 17x22
4

ដីលក់បន្ទាន់ 17x22

374m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$199,900
ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ
3

ដីជាប់ទន្លេ​ នៅជ្រោយចង្វារ

3,893m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$11M
Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm
4

Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm

20m
80m
1,600m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.4M$875/m²
Land for Sale in Sangkat Preak Leap
3

Land for Sale in Sangkat Preak Leap

10m
100m
950m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$740,000$779/m²
Vanda KONG
Vanda KONG

Pointer Property Co., Ltd

kh flag
gb flag