Properties for Sales in Chamkar Mon (326 Found)

ដីសម្រាប់លក់ | Land for sale
1

ដីសម្រាប់លក់ | Land for sale

92,000m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$25.76M
villa for rent
4

villa for rent

4
5

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1M
ដីលក់នៅបឹងត្របែក
3

ដីលក់នៅបឹងត្របែក

430m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.07M
ផ្ទះលក់ (កំពុងជួលស្រាប់ចំណូល1100$/ខែ)
7

ផ្ទះលក់ (កំពុងជួលស្រាប់ចំណូល1100$/ខែ)

6
138m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$320,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង
1

ដីនឹងផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.5M
ខុនដូលក់(The Bridge)ជាន់១៩ តំលៃ ២៤០០០០ដុលឡា
7

ខុនដូលក់(The Bridge)ជាន់១៩ តំលៃ ២៤០០០០ដុលឡា

104m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$24
Hard
8

Hard

5
6

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2.55M
High Floor and Luxury 3 Bedroom Condo for Sale in Tonle Bassac
10

3
2
166m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$350,000$2,108/m²
លក់អគារបើជួល1500$
8

លក់អគារបើជួល1500$

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$600,000
វីឡាសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង
2

វីឡាសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.51M
4BR 5Bath Flat Penthouse of 588 sq.m. Sale for $2.8M - Tonle Basak, Phnom Penh K
9

588m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2.8M
Exceptional House on Mao Sae Tung Boulevard
3

Exceptional House on Mao Sae Tung Boulevard

1,125m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$4.8M
អាគារពាណិជ្ជកម្មគំរោង Elysee សម្រាប់លក់
5

អាគារពាណិជ្ជកម្មគំរោង Elysee សម្រាប់លក់

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.7M
Land Koh Pich​ For Sales Two Rivers Residences & Elite Garden
8

315m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3,900
អគារសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់បឹងត្របែក | Building for Sale​ in Boeung Trabek
8

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$5M
ផ្ទះនិងដីលក់
9

ផ្ទះនិងដីលក់

1,020m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2.96M
ដីសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
4

ដីសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$680,000
Land for Sale on main Road 488 Phsar Doem Thkov area , TTP
7

Land for Sale on main Road 488 Phsar Doem Thkov area , TTP

905m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$3.5M
Beautiful Villa for sale in Bassac Garden City
12

Beautiful Villa for sale in Bassac Garden City

4
5
360m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$899,000
Condo for sale below market$ 30,000
8

Condo for sale below market$ 30,000

52m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$98,000
វីឡាសម្រាប់លក់នៅក្នុងគម្រោងបុរីឧទ្យានបាសាក់ | Villa for sale in Bassac Garden Ci