ដីសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍សម្រាប់លក់
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅជ្រោយចង្វារ (បានរកឃើញ 2)
ណែនាំ
6
Premier Hard Title Land 3883 sqm for Sale on Mekong River St Chroy Changva
39m
100m
3,883m²
ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
$9.71M
$2,500/m²
2
Prime Land for Sale in Khan Chroy Changvar – Ideal for Condominium Development
39m
100m
3,883m²
ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ
$7.21M
$2,500/m²
ស្វែងរក PropertyHub
ស្វែងរកតាមប្រភេទអចលនទ្រព្យ
ខុនដូ សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
វីឡា សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ដី សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ស្វែងរកតាមតម្លៃ (USD)
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $5ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $6ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $7.5ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $1សែន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $1លាន
ស្វែងរកតាមទីតាំង (ខណ្ឌនៅភ្នំពេញ)
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅ ចំការមន (BKK1/BKK2/BKK3)