Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$129,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area419m²
Sub Property TypeLand

Description

ជំរាបសួរ អតិថិជន
ខ្ញុំត្រូវការលក់ដីនៅភូមិគ្រួស  ថ្វាយដង្គំ  ក្រុងសៀមរាប។ ប្លង់រឹង
ទំហ៊ំ ប្រមាណ 14មx30ម =419ការ៉េ
ដីកែង   ផ្លូវ៧ម៉ែត្រ ក្រោយសណ្ឋាគារបន្ទាយស្រី  ចូលតាមច្រក សណ្នាគារខេមរា  ឬច្រកផ្លូវបាខែង។ ផ្លូវ ៧ម៉ែត្រ កំពុងរៀបចំដាក់លូ និងធ្វើផ្លូវបេតុង។ នៅចំងាយពីផ្លុវបាខែងប្រមាណ ២០០ ម៉ែត្រ។ តំលៃថោកជាងផ្ទះ១ល្វែងនៅលើផ្លូវបាខែងទៀត។ ទីតាំងល្អបំផុត  អាចធ្វើ សណ្ណាគារ ឬ apartment ឬ Botique បាន។ ពីមុនលក់ ១ការ៉េ៥០០$ អីឡូវលក់តែ ប្រមាណ 310$ ទេ។
ទូរស័ព្ទលេខ 0884242999 ឬ 098363393
ទីតាំងlocation:
https://maps.app.goo.gl/bff1suZD16XhZpmB7

Similar Properties

Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

Siem Reap, Siem Reap

$145,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

55m
32m
1,723m²

Siem Reap, Siem Reap

$111,995$65/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

Siem Reap, Siem Reap

$2.15M
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,500
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

24m
29m
696m²

Siem Reap, Siem Reap

$264,480$380/m²
ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ
6

ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ

302m²

Siem Reap, Siem Reap

$12,900
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
គីម