Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+2

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$65,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area320m²
Sub Property TypeLand

Description

‼️ ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់ ហួសផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងសៀមរាបបន្តិច‼️
💵 តម្លៃ ៦៥.០០០ ដុល្លារអាមេរិច
• ទីតាំង៖ ភូមិគ្រួស សង្កាត់ស្វាយដង្គុំ ក្រុងសៀមរាប
• ទំហំដី៖ ៣២០ ម៉ែតការ៉ែ
• ប្លង់រឹង

ចំណុចពិសេសនៃដី៖
• សំណង់នៅថ្មី
• ហួសផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងសៀមរាបបន្តិច
• ចំងាយតែ២០០ម៉ែត ពីផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងសៀមរាប
• ផ្ទះមាន៣បន្ទប់គេង នឹង ៤បន្ទប់ទឹក
• មានទីធ្លារមុខផ្ទះ ១០x៣២
• មានរបងពទ្ធ័ជុំវិញ
សំរាប់ពត៌មានលំអិតសូមទំនាក់ទំនងមកកាន់លេខ ០៩២ ១៧៥ ២៤១ / ០៧១ ៧១៥ ៨៩៤ ២

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់ 14x21m2 ក្រោយតារាងបាល់ទាត់ហានុមាន (ប្រញ៉ាប់លុយដោះបំណុល)
5

294m²

Siem Reap, Siem Reap

$73,500
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

Siem Reap, Siem Reap

$350,000$337/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²