Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$38,500
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area275m²
Sub Property TypeLand

Description

📍 ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុង នៅខាងក្រោយអគ្គិសនីភ្លើង ចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា
ទំហំដី12m×22.5m/38500$ដាច់
💯ប្លង់រឹង
☎️092453428/070608055

Similar Properties

ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Urgent Land for Sale in Svay Dangkum area, Siem Reap
5

Urgent Land for Sale in Svay Dangkum area, Siem Reap

10m
17m
185m²

Siem Reap, Siem Reap

$46,000
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

Siem Reap, Siem Reap

$350,000$337/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
Da Da