Property 1
Property 2

Corner land for urgent sale

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$129,900
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area419m²
Sub Property TypeLand

Description

ជំរាបសួរ អតិថិជន
ខ្ញុំត្រូវការលក់ដីនៅភូមិគ្រួស  ថ្វាយដង្គំ  ក្រុងសៀមរាប។ ប្លង់រឹង
ទំហ៊ំ ប្រមាណ 14មx30ម =419ការ៉េ
ដីកែង   ផ្លូវ៧ម៉ែត្រ ក្រោយសណ្ឋាគារបន្ទាយស្រី  ចូលតាមច្រក សណ្នាគារខេមរា  ឬច្រកផ្លូវបាខែង។ ផ្លូវ ៧ម៉ែត្រ កំពុងរៀបចំដាក់លូ និងធ្វើផ្លូវបេតុង។ នៅចំងាយពីផ្លុវបាខែងប្រមាណ ២០០ ម៉ែត្រ។ តំលៃថោកជាងផ្ទះ១ល្វែងនៅលើផ្លូវបាខែងទៀត។ ទីតាំងល្អបំផុត  អាចធ្វើ សណ្ណាគារ ឬ apartment ឬ Botique បាន។ ពីមុនលក់ ១ការ៉េ៥០០$ អីឡូវលក់តែ ប្រមាណ 310$ ទេ។
ទូរស័ព្ទលេខ 0884242999 ឬ 098363393
ទីតាំងlocation:
https://maps.app.goo.gl/bff1suZD16XhZpmB7

Similar Properties

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់
8

ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

Siem Reap, Siem Reap

$145,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

55m
32m
1,723m²

Siem Reap, Siem Reap

$111,995$65/m²
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000