Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$20,500
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area120m²
Sub Property TypeLand

Description

ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
មានរបងដីចាក់ហើយស្រាប់
ទំហំដី6m×20m/20500$ដាច់
💯ប្លង់រឹង
☎️092453428/070608055

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ
6

ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ

302m²

Siem Reap, Siem Reap

$12,900
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប
3

ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប

889m²

Siem Reap, Siem Reap

$550
ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )
8

ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )

1,968m²

Siem Reap, Siem Reap

$885,600
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
Da Da