Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$160
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area533m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់បន្ទាន់ ផ្តល់លក្ខខណ្ឌបង់ប្រាក់តាមប្រព័ន្ធធានាគារ។
ផ្ទៃដីទំហំសរុប ៥៣៣ ម៉ែត្រការ៉េ ដែលមានបណ្តោយជាប់ផ្លូវបេតុងប្រវែង ៤២ម៉ែត្រ នឹងទទឹងខាងវែងប្រវែង ១៧,៥ ម៉ែត្រ ស្ថិតនៅភូមិស្វាយព្រៃ សង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប ទល់មុខសាលាអន្តរជាតិបាមប៊ូឆាយ៉ា និងមានចំងាយពីផ្សាររាត្រីក្រុងសៀមរាប ប្រមាណ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ។
ទីតាំងដីមានសក្តានុពលសម្រាប់រស់នៅ សង់ផ្ទះល្វែង និងតូបលក់ដូរផ្សេងៗ បើមានចំណាត់អារម្មណ៍អាចទំនាក់ទំនងលេខទូរស័ព្ទ៖ ០១២ ៣៥៥ ៨៤៨, ០៩៨ ៤៨៣ ៩៩៩ និង ០៩៨ ៧៩៣ ៧៩៤។ សូមអរគុណ

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185
ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

3,325m²

Siem Reap, Siem Reap

$180
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦
4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

1,850m²

Siem Reap, Siem Reap

$450
ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប
3

ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប

889m²

Siem Reap, Siem Reap

$550
Land for sale  នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម
3

Land for sale នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម

565m²

Siem Reap, Siem Reap

$678,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

306m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap
9

Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap

20m
100m
2,008m²

Siem Reap, Siem Reap

$170,680$85/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

24m
29m
696m²

Siem Reap, Siem Reap

$264,480$380/m²
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​
2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

1,938m²

Siem Reap, Siem Reap

$999,999
ដីលក់បន្ទាន់ 14x21m2 ក្រោយតារាងបាល់ទាត់ហានុមាន (ប្រញ៉ាប់លុយដោះបំណុល)
5

294m²

Siem Reap, Siem Reap

$73,500
ដីលក់បន្ទាន់ទីតាំងល្អតម្លៃក្រោមទីផ្សារពីមុនលក់38,000$លូវចុះនៅ36000$ចរចារ ប្លង់រឹ
4

265m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់
8

ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,000
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,500
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ
6

390m²

Siem Reap, Siem Reap

$50,000