Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$450
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,850m²
Sub Property TypeLand

Description

Land size 189m2. In Siem Reap for build apartment Hotel  150m from national road N6 behind Lotus balance and city Angkor hotel .contact.  077210514

Similar Properties

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

Siem Reap, Siem Reap

$350,000$337/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

Siem Reap, Siem Reap

$2.15M
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

Siem Reap, Siem Reap

$400,000$224/m²
ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ
6

390m²

Siem Reap, Siem Reap

$50,000
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185
Land for sale  នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម
3

Land for sale នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម

565m²

Siem Reap, Siem Reap

$678,000