Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC

Paoy Paet, Banteay Meanchey
Sale Price:
$195,000
Updated At:May 9, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area813m²
Sub Property TypeLand Plot

Description

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត12×20ក្រោយផ្សាទំនើប BigC 
ទីតាំងល្អ បើកហាង ធ្វើអគារ ផ្ទះ ផ្សេងៗទៀត 

Location

Similar Properties

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

Saensokh, Phnom Penh

$195,000
Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City
3

Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$214,500$275/m²
Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun

7m
23m
161m²

Mean Chey, Phnom Penh

$200,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

Angk Snuol, Kandal

$75$100/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

Kampong Tralach, Kampong Chhnang

$23,000$77/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

Odongk Mae Chey, Kampong Speu

$18,000
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

Ponhea Lueu, Kandal

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

Odongk Mae Chey, Kampong Speu

$145/m²
Land for Sale in Sla Kram Area
5

Land for Sale in Sla Kram Area

16m
16m
231m²

Siem Reap, Siem Reap

$160,000
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

Dangkao, Phnom Penh

$28,000
Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2
3

Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2

37m
48m
1,810m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$330/m²
Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum Area
Sold
5

18m
20m
364m²

Siem Reap, Siem Reap

$82,000$226/m²
Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva  Stunning Tonle Sap River Views
9

Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva Stunning Tonle Sap River Views

5m
14m
71m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$81,000$126/m²
Land for Sale 1430 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
4

29m
50m
1,430m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$100/m²
Prime Land 600 sqm for Sale near Street 598
3

Prime Land 600 sqm for Sale near Street 598

20m
30m
600m²

Russey Keo, Phnom Penh

$380,000$634/m²
Exclusive 800sqm Prime Land for Sale in Khan Reussey Keo
8

Exclusive 800sqm Prime Land for Sale in Khan Reussey Keo

20m
40m
800m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.5M$1,875/m²
Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District
4

Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District

20m
30m
600m²

Russey Keo, Phnom Penh

$370,000$617/m²
Land for Sale in  Sla Kram Commune Siem Reap City
9

Land for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City

30m
58m
1,666m²

Siem Reap, Siem Reap

$600,000$360.14/m²
Ma ho