Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

Odongk Mae Chey, Kampong Speu
Sale Price:
$18,000
Updated At:May 19, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area800m²
Sub Property TypeLand Plot

Description

ដីកែង​ ទីតាំង​ល្អសម្រាប់​រស់នៅ ដីស្មេីស្អាតល្អ
ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ភូមិ​ព្រះស្រែ​ ក្រុង​ឧតុង្គម៉ែជ័យ​ ខេត្ត​កំពង់​ស្ពឺ​
ទំហំ​20mx40m ប្លង់​រឹង​។ 
ទំនាក់ទំនង​តាម​លេខ​ទូរសព្ទ​:012650440, 012822440​ លេខ​មាន​តេឡេក្រាម​ សូម​អរគុណ។

Similar Properties

Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap
7

Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap

7m
27m
184m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,000
Land for Sale in Khan Preaek Pnov
4

Land for Sale in Khan Preaek Pnov

5m
20m
100m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$15,000$75/m²
Plot Land for Sale - 79 SQM at Village 1, Sihanouk Ville
3

Plot Land for Sale - 79 SQM at Village 1, Sihanouk Ville

5m
16m
79m²

Preah Sihanouk, Preah Sihanouk

$21,000$265/m²
Prime Land for Sale in Sangkat Toul Svay Prey 2
6

Prime Land for Sale in Sangkat Toul Svay Prey 2

24m
25m
600m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$2M$3,660/m²
Land Plot for Sale in Svay Pak
3

Land Plot for Sale in Svay Pak

20m
30m
600m²

Russey Keo, Phnom Penh

$410,000
Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun

5m
17m
79m²

Mean Chey, Phnom Penh

$60,000
Excellent Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Excellent Commercial Land in Boeng Tum Pun

11m
30m
336m²

Mean Chey, Phnom Penh

$300,000
Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun

7m
23m
161m²

Mean Chey, Phnom Penh

$200,000
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

Dangkao, Phnom Penh

$28,000
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
Prime Land for Sale Near Olympia City
6

Prime Land for Sale Near Olympia City

22m
23m
506m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$2M
Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva
5

Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva

23m
50m
770m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.08M$1,400/m²
ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC
3

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC

813m²

Paoy Paet, Banteay Meanchey

$195,000
Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda
4

Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda

10m
32m
315m²

Kamboul, Phnom Penh

$50,000$143/m²
Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City
3

Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$214,500$275/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

14m
20m
280m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,000$122/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

28m
29m
726m²

Siem Reap, Siem Reap

$130,680$180/m²
Plot Land for Sale in Kouk Chak Area
4

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area

8m
16m
128m²

Siem Reap, Siem Reap

$74,240$580/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

5m
20m
98m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000$408/m²
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

Saensokh, Phnom Penh

$195,000