Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC

Paoy Paet, Banteay Meanchey
Sale Price:
$195,000
Updated At:May 9, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area813m²
Sub Property TypeLand Plot

Description

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត12×20ក្រោយផ្សាទំនើប BigC 
ទីតាំងល្អ បើកហាង ធ្វើអគារ ផ្ទះ ផ្សេងៗទៀត 

Location

Similar Properties

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

Saensokh, Phnom Penh

$195,000
Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Prime Commercial Land in Boeng Tum Pun

7m
23m
161m²

Mean Chey, Phnom Penh

$200,000
Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City
3

Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$214,500$275/m²
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

Ponhea Lueu, Kandal

$18,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

Angk Snuol, Kandal

$75$100/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

Kampong Tralach, Kampong Chhnang

$23,000$77/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

Odongk Mae Chey, Kampong Speu

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

Odongk Mae Chey, Kampong Speu

$145/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
Land for Sale in Sla Kram Area
5

Land for Sale in Sla Kram Area

16m
16m
231m²

Siem Reap, Siem Reap

$160,000
Land Plot for Sale in Svay Pak
3

Land Plot for Sale in Svay Pak

20m
30m
600m²

Russey Keo, Phnom Penh

$410,000
Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Versatile Commercial Land in Boeng Tum Pun

5m
17m
79m²

Mean Chey, Phnom Penh

$60,000
Excellent Commercial Land in Boeng Tum Pun
3

Excellent Commercial Land in Boeng Tum Pun

11m
30m
336m²

Mean Chey, Phnom Penh

$300,000
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

Dangkao, Phnom Penh

$28,000
Prime Land for Sale Near Olympia City
6

Prime Land for Sale Near Olympia City

22m
23m
506m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$2M
Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva
5

Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva

23m
50m
770m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.08M$1,400/m²
Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda
4

Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda

10m
32m
315m²

Kamboul, Phnom Penh

$50,000$143/m²
Land for Sale in Khan Preaek Pnov
4

Land for Sale in Khan Preaek Pnov

5m
20m
100m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$15,000$75/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

14m
20m
280m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,000$122/m²
Ma ho