Property 1
Property 2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$700
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ប្រញាប់លុយ 700$/m²
អានាគតបន្ទាប់ពីបើកផ្លូវរួចដីក្នុង

ប្លង់រឹងស្របច្បាប់

ជាដីមានទំហំ 91m² និង 130m²

បញ្ជាក់: ដីបច្ចុប្បន្នមានទំហំ271 m²
តម្លៃលក់ទៅតាមទំហំដីក្នុងប្លង់ជាក់ស្តែងស្របច្បាប់សរុបបន្ទាប់ពីកាត់ផ្លូវ
មានទំហំសរុប91 m² + 130 m² = 221 m²

ទីតាំង: ក្រោយហាងសំលៀកបំពាក់Ten11 កណ្តាលក្រុងសៀមរាប

Tel:092 555 121

         071 88 66 232

Similar Properties

ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦
4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

1,850m²

Siem Reap, Siem Reap

$450
ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប
3

ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប

889m²

Siem Reap, Siem Reap

$550
Land for sale  នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម
3

Land for sale នៅជាប់ផ្លូវស៊ុបរំដួល ផ្លូវបេតុងទំហំ 22ម

565m²

Siem Reap, Siem Reap

$678,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

306m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185
ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​
2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

1,938m²

Siem Reap, Siem Reap

$999,999
ដីលក់បន្ទាន់ 14x21m2 ក្រោយតារាងបាល់ទាត់ហានុមាន (ប្រញ៉ាប់លុយដោះបំណុល)
5

294m²

Siem Reap, Siem Reap

$73,500
ដីលក់បន្ទាន់ទីតាំងល្អតម្លៃក្រោមទីផ្សារពីមុនលក់38,000$លូវចុះនៅ36000$ចរចារ ប្លង់រឹ
4

265m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់
8

ដីកែងលក់ថោកៗក្នុងក្រុងសៀមរាបលក់បន្ទាន់

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,000
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$20,500
ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ
6

390m²

Siem Reap, Siem Reap

$50,000
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
zhenru