Properties in Phnom Penh (10000 Found)

ដីលក់ នៅលើផ្លូវជាតិលេខ 31 (ទៅកែប)​ ហួសផ្សារតានីតិច
8

ដីលក់ នៅលើផ្លូវជាតិលេខ 31 (ទៅកែប)​ ហួសផ្សារតានីតិច

17,000m²

Russey Keo, Phnom Penh

$95
ដីមានប្លង់រឹង
8

ដីមានប្លង់រឹង

1,127m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$695
Premium Commercial Land with Massive Frontage Near Hun Sen Blvd
3

148m
12,607m²

Mean Chey, Phnom Penh

$11.35M$900/m²
2BR Condo for rent at Crown Tower
20

2BR Condo for rent at Crown Tower

2
1
57m²

Saensokh, Phnom Penh

$650/Month

Banner Ad Space Available

Contact Us

LUXURIOUS TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG II🍀
9

LUXURIOUS TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG II🍀

2
2
100m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$950/Month$9/m²
Luxury 2 Bedroom Serviced Apartment for Rent Near BKK1
11

Luxury 2 Bedroom Serviced Apartment for Rent Near BKK1

2
2
90m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,000/Month
4-Bedrooms Penthouse | Size 388sqm | $690,000 (Bare Unit) | Urban Village Phase II
1

4
4
388m²

Mean Chey, Phnom Penh

$690,000
💰 តំលៃចាប់ពី $78.000 (Duplex High-Floor)
8

💰 តំលៃចាប់ពី $78.000 (Duplex High-Floor)

1
1
60m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$78,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់តំលៃទាបជាងទីផ្សារ
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់តំលៃទាបជាងទីផ្សារ

4
4
80m²

Kamboul, Phnom Penh

$66,000
វីឡាភ្លោះ A  បុរីប៉េងហួត 60m
4

វីឡាភ្លោះ A បុរីប៉េងហួត 60m

4
5
75m²

Mean Chey, Phnom Penh

$316,000
🏠វីឡាកូនកាត់ LH1 បុរី ឌឹផ្លរ៉ា 6A លក់បន្ទាន់ខ្លាំង (ផ្ទះសល់ដីចំហៀង2m)
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$75,900
Villa for rent in Boeng Trabek area near BKK1
9

Villa for rent in Boeng Trabek area near BKK1

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,500/Month
ផ្ទះជួលព្រៃទា
1

ផ្ទះជួលព្រៃទា

4
5

Pur SenChey, Phnom Penh

$300/Month
1 បន្ទប់គេង , Size : 65.05m2
7

1 បន្ទប់គេង , Size : 65.05m2

65m²

Saensokh, Phnom Penh