អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%
4

ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%

642m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$68,999
 Two Bedroom Condo for Sale  Rose Apple Square Siem Reap
21

Two Bedroom Condo for Sale Rose Apple Square Siem Reap

2
2
80m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ (ខ្ញុំម្ចាស់ផ្ទាល់ )
6

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ (ខ្ញុំម្ចាស់ផ្ទាល់ )

3
2
95m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$78,000
ផ្ទះនិងដីលក់
4

ផ្ទះនិងដីលក់

2
2
133m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$150,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះវីឡា សៀមរាប
5

ផ្ទះវីឡា សៀមរាប

4
3

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$180,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅជិតប្រលានយន្តហោះថ្មី
3

ដីលក់បន្ទាន់នៅជិតប្រលានយន្តហោះថ្មី

2,918m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$140
លក់បន្ទាន់! ផ្ទះអាជីវកម្ម ២ ល្វែងលើផ្លូវ ២៧១ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
6

4
6
327m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$480,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅកៀនស្វាយ
1

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅកៀនស្វាយ

3
4

មេមត់, ត្បូងឃ្មុំ

$116,000
វីឡាភ្លោះTBកែងលក់បន្ទាន់
5

វីឡាភ្លោះTBកែងលក់បន្ទាន់

4
5

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$396,800
ដីលក់បន្ទាន់
2

ដីលក់បន្ទាន់

200m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$16,800
Wooden House for Sale in Wat Damnak Area
11

Wooden House for Sale in Wat Damnak Area

4
2

សៀមរាប, សៀមរាប

$479,900
ផ្ទះវិស្សមកាល សម្រាប់លក់
8

ផ្ទះវិស្សមកាល សម្រាប់លក់

2
929m²

មុខកំពូល, កណ្ដាល

$820,000
ផ្ទះប្រភេទអាជីវកម្ម ( Shop house ) សំរាប់លក់ស្ថិតនៅក្នុងបុរីជីបម៉ុង៥៩៨
1

5
6

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$255,000
លក់រឺ ជួល
4

លក់រឺ ជួល

2
1

ច្បារមន, កំពង់ស្ពឺ

$45,000
Prime Land for Sale in Khan Chbar Ampov – Ideal Plot with Excellent Shape
4

40m
30m
1,200m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.2M$1,000/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$595,200$1,200/m²
ដីបាក់ខែងលក់បន្ទាន់
1

ដីបាក់ខែងលក់បន្ទាន់

100m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$43,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជិតសកលវិទ្យាល័យបញ្ញាជាតិ ផ្លូវ253
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជិតសកលវិទ្យាល័យបញ្ញាជាតិ ផ្លូវ253

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$450,000
Land For Sale urgent 180$/sqm
5

Land For Sale urgent 180$/sqm

14,437m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$2.6M
ដីកែងលក់ជាប់វត្តបញ្ញាធំ(ផ្លូវ30m)
3

ដីកែងលក់ជាប់វត្តបញ្ញាធំ(ផ្លូវ30m)

3,900m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$299
ផ្ទះសម្រាប់លក់នៅជិត Orchid Sen Sok Polyclinic
4

ផ្ទះសម្រាប់លក់នៅជិត Orchid Sen Sok Polyclinic

133m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$250,000