អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 4613)

Functional One Bedroom Very Nice For Invest - Bkk3
1

Functional One Bedroom Very Nice For Invest - Bkk3

1
1
45m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$53,468
ដីលក់ជាប់  ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២  ឃុំកែវផុស
4

ដីលក់ជាប់ ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២ ឃុំកែវផុស

26,000m²

ស្ទឹងហាវ, ព្រះសីហនុ

$85$85/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

🏡 ដីសម្រាប់លក់ — ជាប់ផ្លូវបេតុង អាចសង់ផ្ទះភ្លាម!
3

🏡 ដីសម្រាប់លក់ — ជាប់ផ្លូវបេតុង អាចសង់ផ្ទះភ្លាម!

263m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$49,500
គម្រោង Condo Morgan Central City
5

គម្រោង Condo Morgan Central City

1
1
31m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$2,660$1,000/m²
ដីលក់ឫជួល នៅស្រុកស្អាងខេត្តកណ្តាល 45$ ទំហំសរុបប្លង់រឹង 11543 មែត្រការ៉េ
6

11,543m²

ស្អាង, កណ្ដាល

$45$45/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្រុងកំពត
7

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្រុងកំពត

5,536m²

កំពត, កំពត

$130/m²
ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង
4

ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង

200m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$13,500$67.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
Very good location land to sell very urgent
7

Very good location land to sell very urgent

3,325m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$41,000$12.33/m²
Morgan Central City
6

Morgan Central City

1
1
31m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$29,660$1,000/m²
ដីលក់បន្ទាន់ជាយក្រុងច្បារមន
3

ដីលក់បន្ទាន់ជាយក្រុងច្បារមន

1,400m²

ច្បារមន, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
Svay rieng
5

Svay rieng

537m²

ស្វាយទាប, ស្វាយរៀង

$15,000$28/m²
ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
2

ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA

171m²

ប៉ៃលិន, ប៉ៃលិន

$9,500
1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
8

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun

1
1
36m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$45,000$1,250/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

បាទី, តាកែវ

$9,999
Land for sale
2

Land for sale

200m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$30,000$150/m²