អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីកាំងម៉េងលក់តម្លៃល្អ
3

ដីកាំងម៉េងលក់តម្លៃល្អ

600m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$105,000$175/m²
land for sell at keo mony pursat province
2

land for sell at keo mony pursat province

100m
120m
12,521m²

ពោធិ៍សាត់, ពោធិ៍សាត់

$87,600$7/m²
Svay rieng
5

Svay rieng

537m²

ស្វាយទាប, ស្វាយរៀង

$15,000$28/m²
ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
2

ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA

171m²

ប៉ៃលិន, ប៉ៃលិន

$9,500

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

 Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status 🏙️✨   Best price, location , investment !
4

Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status 🏙️✨ Best price, location , investment !

96m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$157,288
1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
8

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun

1
1
36m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$45,000$1,250/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
Holiday Villa With Pool in Svay Dangkum Area
បានលក់
15

Holiday Villa With Pool in Svay Dangkum Area

4
4
132m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,000
ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

បាទី, តាកែវ

$9,999
ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

1,163m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$151,190$130/m²
ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ
1

ដីលក់លើផ្លូវកប់ស្រូវ

22,333m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$6.03M$270/m²
🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ
5

🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ

4
5
144m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
Land for sale
2

Land for sale

200m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$30,000$150/m²
070893933
5

070893933

29,189m²

ភ្នំស្រួច, កំពង់ស្ពឺ

$69,000$2.5/m²
ដីក្រុងកែប កែងផ្លូវធំ
7

ដីក្រុងកែប កែងផ្លូវធំ

1,407m²

កែប, កែប

$599,999
ដីចំការ
10

ដីចំការ

23,000m²

ទឹកឈូ, កំពត

$180,000
877sqm Warehouse for Sale in Khan Por Senchey
3

877sqm Warehouse for Sale in Khan Por Senchey

18m
42m
877m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$800,000
ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2
2

ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2

120,002m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$17/m²
Luxury 3 Bedroom Executive Villa with Private Pool in Borey Chamkarmon For Sale
22

3
4
336m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$800,000
2 Bedroom @SKYVILLA
5

2 Bedroom @SKYVILLA

2
4
288m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$680,000
ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$
6

ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$

6
7
256m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$150,000