អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 4616)

ផ្ទះលក់លើផ្លូវ 608 ទួលគោក
1

ផ្ទះលក់លើផ្លូវ 608 ទួលគោក

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$2,800
Land for sale (32mx90m) along main road 32m, New Airport
1

Land for sale (32mx90m) along main road 32m, New Airport

2,918m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$130
ដីកសិកម្ម
8

ដីកសិកម្ម

91,639m²

កោះធំ, កណ្ដាល

$3.5
ដីលក់បន្ទានប្រញាប់យកលុយឡើងសេរីឡាន ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៥
3

ដីលក់បន្ទានប្រញាប់យកលុយឡើងសេរីឡាន ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ៥

32,600m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$14

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

East Land and Home (10X22 M) កោះអរិយក្សត្រ
7

East Land and Home (10X22 M) កោះអរិយក្សត្រ

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$45,000
ដីជាប់ព្រែកស្រុកស្រែអំបិល
3

ដីជាប់ព្រែកស្រុកស្រែអំបិល

60,000m²

ស្រែ អំបិល, កោះកុង

$5
Condo city view 2 bedroom for rent
8

Condo city view 2 bedroom for rent

80m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$1,000
Land for Sale (83m*40m)
4

Land for Sale (83m*40m)

3,320m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$450
Land for Sale (1407m2)
3

Land for Sale (1407m2)

1,407m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$400
ដីម្រាប់លក់
8

ដីម្រាប់លក់

144m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$15,000
House for sale in Borey premium angkor 53000$  yard tittle
4

House for sale in Borey premium angkor 53000$ yard tittle

2
3

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$53,000
ដីលក់បន្ទាន់ រោងចក្រអូរនាង ក្រុងប៉ោយប៉ែត
5

ដីលក់បន្ទាន់ រោងចក្រអូរនាង ក្រុងប៉ោយប៉ែត

270m²

ប៉ោយប៉ែត, បន្ទាយមានជ័យ

$17,000
Land in kampot

Land in kampot

200m²

បន្ទាយមាស, កំពត

$15,000
ដីលក់ ផ្លូវរដ្ឋ
2

ដីលក់ ផ្លូវរដ្ឋ

1,805m²

បាទី, តាកែវ

$35
⛳ជិតគ្រែនភ្នំពេញ🏰ពិសេសអ្នករកស៊ីផ្ទះជួល​ចា៎​ (ត្រូវប៉ាន់)
8

⛳ជិតគ្រែនភ្នំពេញ🏰ពិសេសអ្នករកស៊ីផ្ទះជួល​ចា៎​ (ត្រូវប៉ាន់)

500m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$550
ដីឡូតិ៍លក់បន្ទាន់ នៅឃុំជ្រៃលាស់(ជិតផ្លូវ៥១)
8

ដីឡូតិ៍លក់បន្ទាន់ នៅឃុំជ្រៃលាស់(ជិតផ្លូវ៥១)

1,498m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$45
Plot Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Plot Land for Sale in Svay Dangkum area

16m
18m
292m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,580$115/m²
ដីសម្រាប់លក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅមុខ ខុនដូរអិល បឹងកេងកងទី3​
2

ដីសម្រាប់លក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅមុខ ខុនដូរអិល បឹងកេងកងទី3​

164m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ប្រញាប់លុយ
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ប្រញាប់លុយ

2
3
56m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$57,000
ដីភូមិសម្រាប់លក់
3

ដីភូមិសម្រាប់លក់

1,200m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$38,000
លក់ដីចំការក្នុងភូមិ
8

លក់ដីចំការក្នុងភូមិ

15,100m²

សាមគ្គីមានជ័យ, កំពង់ឆ្នាំង

$2.9