ដីលក់ 1ការ រ៉េ450$តនៅផ្លូវ 130 សង្កាត់ព្រែកព្នៅភូមិសំរោង ដីជាប់បុរីសំរោង
27,000m²ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ
$450
ដីកែងលក់ចុះពីផ្លូវឃ្មួញតែ100m
82,000m²សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$300
ដីលក់-ជួល ជាប់ផ្លូវលេខ130 (ផ្លូវភ្នំបាសិត)
2,342m²ដង្កោ, ភ្នំពេញ
$650
ផ្ទះ២ជាន់លក់បន្ទាន់ $25500$
2
2តាខ្មៅ, កណ្ដាល
$25,500
Studio Apartment For Sale at Vue Aston
ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ
$59,000$1,727/m²
ដីឡូតិ៍លក់ចុងក្រោយរោងចក្រច្រើនកុះករ អ្នករស់នៅច្រើន
411m²អង្គស្នួល, កណ្ដាល
$50,000
Recreational land for sale
450m²ស្អាង, កណ្ដាល
$39,000
ចំការទុរេន លក់បន្ទាន់ខ្លាំងក្រោមទីផ្សារ 50%
40,290m²ឈូក, កំពត
$99,999
ដីក្នុងទីរួមខេត្តមណ្ឌលគីរី
625m²សែនមនោរម្យ, មណ្ឌលគិរី
$38,555
ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃពិសេស គោកបញ្ជាន់ វេងស្រេង ចោមចៅ1
ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ
$30,000
ផ្ទះល្វែង លក់ នៅជិតស្ពានអាកាស ៧មករា និង សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ
សែនសុខ, ភ្នំពេញ
$99,000
ដីលក់នៅកៀនស្វាយ គីទ្បូម៉ែត្រ40
770m²មេមត់, ត្បូងឃ្មុំ
$25,000
ដីលក់បន្ទាន់_តម្លៃល្អខ្លាំង_នៅរាម ក្បែរព្រលានយន្តហោះ🔥 #តម្លៃលក់:💲5X/m²
4,964m²ព្រៃនប់, ព្រះសីហនុ
$99