អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 673)

ដីលក់ ក្រុងសៀមរាប ផ្សារអង្រ្គង
8

ដីលក់ ក្រុងសៀមរាប ផ្សារអង្រ្គង

20,000m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$50
ដីសំរាប់លក់ផ្លូវជាតិលេខ៦A ខ្ញុំម្ចាស់ផ្ទាល់ភូមិស្ពានតូច ឃុំឬស្សីលក ស្រុកជីក្រែងត្តំលៃ235,000$ចរចា
8

10,783m²

ជីក្រែង, សៀមរាប

$235,000
Charming Wooden House for Sale in Svay Dankum Area
9

Charming Wooden House for Sale in Svay Dankum Area

4
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$80,000
House for sale
7

House for sale

180m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$35,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះលក់នៅសៀមរាប
6

ផ្ទះលក់នៅសៀមរាប

2
2
82m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$45,000
ដីលក់បន្ទាន់
4

ដីលក់បន្ទាន់

270m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$11,500
3-Bedroom House for Sale in Svay Dangkum Commune, Siem Reap
16

3-Bedroom House for Sale in Svay Dangkum Commune, Siem Reap

3
5

សៀមរាប, សៀមរាប

$80,000
Condo 3 Bedrooms for Sale at Sky Park Condominium Siem Reap City
29

3
3
134m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,000
Land for sale
3

Land for sale

600m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$90,000
Land 1295sqm for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land 1295sqm for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

30m
43m
1,295m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$323,750$250/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
Siem Reap City, Svaythom Market next to Siem Reap Angkor Real Estate
8

2
2
105m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$99,900
ដីផ្ទាល់ខ្លួន ខាងលិចព្រលានយន្តហោះចាស់
3

ដីផ្ទាល់ខ្លួន ខាងលិចព្រលានយន្តហោះចាស់

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$15,000
️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$320
Plot Land for Sale in Ampil Area
5

Plot Land for Sale in Ampil Area

10m
21m
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$34,000
Investment Land for Sale in Prasat Bakong District.
7

Investment Land for Sale in Prasat Bakong District.

99,691m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$70/m²
លក់ ដី ឬ ដូរជាមួយឡាន
8

លក់ ដី ឬ ដូរជាមួយឡាន

400m²

សូទ្រនិគម, សៀមរាប

$18,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

55m
32m
1,723m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$111,995$65/m²
ដីស្រែលក់បន្ទាន់(សៀមរាប)
3

ដីស្រែលក់បន្ទាន់(សៀមរាប)

10m²

ពួក, សៀមរាប

$11,000
ដីជើងភ្នំពាក់ស្នែងលក់បន្ទាន់លុយ
8

ដីជើងភ្នំពាក់ស្នែងលក់បន្ទាន់លុយ

40,325m²

អង្គរធំ, សៀមរាប

$0.99
Prime tourism land for sale or rent – National Road 66, Banteay Srei, Siem Reap
5

4,500m²

បន្ទាយស្រី, សៀមរាប

$168,000