Properties for Sales in Siem Reap (645 Found)

Land for Sale in Siem Reap City Center – Wat Damnak Area
9

Land for Sale in Siem Reap City Center – Wat Damnak Area

1,958m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$783,200$400/m²
ផ្ទះវីឡាភ្លោះសម្រាប់  លក់ បុរីទេសចរណ៍ សៀមរាប (ម្ចាស់ផ្ទាល់)
6

ផ្ទះវីឡាភ្លោះសម្រាប់ លក់ បុរីទេសចរណ៍ សៀមរាប (ម្ចាស់ផ្ទាល់)

3
3
60m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$125,000
Land for sale 20X30
1

Land for sale 20X30

600m²

អង្គរធំ, សៀមរាប

$30,000
House for sell - 房子出售
3

House for sell - 房子出售

2
3
110m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$105,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

house for sale
6

house for sale

2
3
90m²

ស្រីស្នំ, សៀមរាប

$39,999
Condo 1 BR for Sale at Rose Apple Square, Svay Dankum Area
14

Condo 1 BR for Sale at Rose Apple Square, Svay Dankum Area

1
1
47m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$117,000
ដីលក់បន្ទាន់(ប្លង់រឹង)
4

ដីលក់បន្ទាន់(ប្លង់រឹង)

406m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$19,500
👑 Prestige French Colonial Villa | Central Siem Reap
8

👑 Prestige French Colonial Villa | Central Siem Reap

514m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$619,000
ដីឡូត៍ក្បែរបឹងតាមោគ(ក្រុងរណបជប៉ុន)
8

ដីឡូត៍ក្បែរបឹងតាមោគ(ក្រុងរណបជប៉ុន)

226m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$11,900
ដីលក់(ក្បាល់ដីលេខ1180)
2

ដីលក់(ក្បាល់ដីលេខ1180)

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$12,500
ដីលក់
1

ដីលក់

100m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$12,000
ដីលក់នៅសៀមរាប
8

ដីលក់នៅសៀមរាប

209m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$17,500
ផ្ទះសម្រាប់លក់ House for sale
8

ផ្ទះសម្រាប់លក់ House for sale

5
6
1,080m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$550,000
Private Villa with Swimming Pool  For Sale  in Svay Dankum Commune Siem Reap
19

Private Villa with Swimming Pool For Sale in Svay Dankum Commune Siem Reap

2
3
145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$220,000
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
ដីលក់2ល្វែង
4

ដីលក់2ល្វែង

126m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$30,000
ដីលក់ រឺ ជួល
2

ដីលក់ រឺ ជួល

742m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$75,000
ដី​លក់​តម្លៃ​ក្រោម​ទីផ្សារ​
6

ដី​លក់​តម្លៃ​ក្រោម​ទីផ្សារ​

120m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$17,777
ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាប ដែលមានទីតាំងនៅចម្ងាយប្រមាណ500mពីផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុ
8

840m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅក្បែរព្រលានយន្តហោះថ្មី​ 2km
3

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំងនៅក្បែរព្រលានយន្តហោះថ្មី​ 2km

10,000m²

សូទ្រនិគម, សៀមរាប

$5
Urgent Land for Sale in Chreav area
5

Urgent Land for Sale in Chreav area

40m
50m
2,126m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$255,120$120/m²