អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅសៀមរាប (បានរកឃើញ 422)

300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area
បានលក់
4

300sqm Land for Sale in Siem Reap, Sla Kram area

10m
30m
300m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$225,000$750/m²
2-BR House For Sale at Kantrok Village
11

2-BR House For Sale at Kantrok Village

2
3
114m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$69,500
ដីលក់បន្ទាន់ដីកែង ក្រុងសៀមរាបភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំ️ទំហំដី15m×26m/50000$ចរ
6

390m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$50,000
ផ្ទះសម្រាប់លក់
8

ផ្ទះសម្រាប់លក់

5
2
234m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$90,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Condo 2 -Bedrooms For sale in Rose Apple Square, Siem Reap city
19

2
2
80m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$220,000
House For Sales ផ្ទះអាជីវកម្មលក់
8

House For Sales ផ្ទះអាជីវកម្មលក់

សៀមរាប, សៀមរាប

$58,000
Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap
7

Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap

7m
27m
184m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$20,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,900
Land for Sale – 2,700 sqm Near Golf Course, Krong Siem Reap
5

Land for Sale – 2,700 sqm Near Golf Course, Krong Siem Reap

30m
90m
2,700m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$351,000$130/m²
4BR-Villa for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
12

4BR-Villa for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

4
5

សៀមរាប, សៀមរាប

$280,000
ដីនឹងផ្ទះលក់ទីតាំងស្អាតនៅជិតផ្សារក្រោម
8

ដីនឹងផ្ទះលក់ទីតាំងស្អាតនៅជិតផ្សារក្រោម

903m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$300,000
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000
ផ្ទះទំនើបលក់ 5km ពីផ្សារចាស់
8

ផ្ទះទំនើបលក់ 5km ពីផ្សារចាស់

3
4
369m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$225,000
Plot Land for Sale  Svay Dangkum Commune
8

Plot Land for Sale Svay Dangkum Commune

10m
28m
285m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$43,000$150/m²
Studio Unit For Resale at Rose Apple Square
11

Studio Unit For Resale at Rose Apple Square

1
1
32m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$85,000
2BR-Villa for Sale in Sala Kamraeuk
8

2BR-Villa for Sale in Sala Kamraeuk

2
3

សៀមរាប, សៀមរាប

$80,000
Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap
7

Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap

2,506m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150/m²
Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City
8

Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City

21m
27m
555m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,925$135/m²
វីឡាទោលសង់រួចហើយចា៎ ចូលរស់នៅបានតែម្តង តម្លៃសមរម្យ
8

វីឡាទោលសង់រួចហើយចា៎ ចូលរស់នៅបានតែម្តង តម្លៃសមរម្យ

3
4
166m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$6,789
ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់
2

ដីលក់ 8x20 ខេត្ត​សៀមរាប​ ផ្សារដើមក្រឡាញ់

160m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

28m
29m
726m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130,680$180/m²