រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+3

Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$74,925$135/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖9 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី21m
ជម្រៅដី27m
ទំហំដី555m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand Plot

ការពិពណ៌នា

Potential Land urgent sale in Krong Siem Reap. Located in Sambour Commune Siem Reap City only 1km from Kan Trork Market or 10 minutes' drive to Old Market.
This Plot Land Very Best for Who want to Build a Private Villa for living with their family or build a holiday home for rent for short-term or long-term stay.

Property Code: LS-201

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum Area
បានលក់
5

18m
20m
364m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$82,000$226/m²
Plot Land for Sale in Kouk Chak Area
4

Plot Land for Sale in Kouk Chak Area

8m
16m
128m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,240$580/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

14m
20m
280m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,000$122/m²
Plot Land for Sale in Sambour area
5

Plot Land for Sale in Sambour area

14m
38m
531m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170/m²
Land for Sale in Svay Dangkum Area
5

Land for Sale in Svay Dangkum Area

5m
20m
98m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$40,000$408/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk Area

9m
20m
167m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,400$200/m²
Land for Sale in Sla Kram Area
5

Land for Sale in Sla Kram Area

16m
16m
231m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160,000
Land for Sale in  Sla Kram Commune Siem Reap City
9

Land for Sale in Sla Kram Commune Siem Reap City

30m
58m
1,666m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$600,000$360.14/m²
Land for Sale near Street 60m Area
បានលក់
3

Land for Sale near Street 60m Area

16m
28m
452m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$108,480$240/m²
Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva  Stunning Tonle Sap River Views
9

Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva Stunning Tonle Sap River Views

5m
14m
71m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$81,000$126/m²
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$195,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
Land for Sale 1430 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
4

29m
50m
1,430m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$100/m²
Land for Sale near 60m road Area
7

Land for Sale near 60m road Area

20m
40m
815m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$130,000$159/m²
KIM Ly