រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum Area

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$82,000$226/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖
អចលនទ្រព្យនេះត្រូវបានលក់រួចហើយអចលនទ្រព្យនេះត្រូវបានលក់ហើយ។

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី18m
ជម្រៅដី20m
ទំហំដី364m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand Plot

ការពិពណ៌នា

Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum, Krong Siem Reap – Conveniently Near Ring Road 01

Discover a fantastic opportunity to own a 364 square meter residential land plot in the heart of Svay Dangkum, Krong Siem Reap. Located near Ring Road 01, this plot offers both convenience and potential in one of the city's most desirable areas.

Residential use, perfect for building a dream home or holiday home for invest in rental for long term or short-term stay.

Ideal for those looking to create a personalized living space or to capitalize on the growing residential demand in Svay Dangkum.

Property Code: LS-722

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Plot Land for Sale in Sambour area
5

Plot Land for Sale in Sambour area

14m
38m
531m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

28m
29m
726m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130,680$180/m²
Plot Land for Sale in Svay Dangkum area
5

Plot Land for Sale in Svay Dangkum area

16m
18m
292m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$33,580$115/m²
Plot Land for Sale  Svay Dangkum Commune
8

Plot Land for Sale Svay Dangkum Commune

10m
28m
285m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$43,000$150/m²
Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City
8

Urgent Land for Sale in Sam Bour Commune, Siem Reap City

21m
27m
555m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$74,925$135/m²
Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap
7

Plot Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap

7m
27m
184m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$20,000
Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City
3

Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City

20m
40m
780m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$214,500$275/m²
Plot Land for Sale in Chreav area
5

Plot Land for Sale in Chreav area

8m
23m
182m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$63,700$350/m²
Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva  Stunning Tonle Sap River Views
9

Affordable Land Plot for Sale in Chroy Changva Stunning Tonle Sap River Views

5m
14m
71m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$81,000$126/m²
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$195,000
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
Land for sale in Kan Dek Area
5

Land for sale in Kan Dek Area

20m
20m
389m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$60,000
Plot Land for Sale in Ampil Area
5

Plot Land for Sale in Ampil Area

10m
21m
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$34,000
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$28,000
Soknara Sek