Villa for Sale in Siem Reap, Sala Kamraeuk area
3
4សៀមរាប, សៀមរាប
$460,000
3BR-Villa for Sale in Svay Dangkum Area
3
3សៀមរាប, សៀមរាប
$250,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅក្រុងសៀមរាបសង្កាត់ជ្រាវចំងាយពីផ្សារជ្រាវ700ម៉ែត្រ
1,458m²សៀមរាប, សៀមរាប
$94,000
Luxury Condo for Resale in Siem Reap, Rose Apple Square
សៀមរាប, សៀមរាប
$300,000
Commercial Land for Sale in Chreav area
សៀមរាប, សៀមរាប
$1.44M$280/m²
Commercial Land for Sale in Sala Kamraeuk Area
សៀមរាប, សៀមរាប
$1.18M$600/m²
Unfinished Boutique/Hotel For Sale!!
សៀមរាប, សៀមរាប
$450,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ សៀមរាប ផ្សារលើ
សៀមរាប, សៀមរាប
$240,000
Land for Sale in Siem Reap, Chreav area
សៀមរាប, សៀមរាប
$150,000
ដីស្អាតតំម្លៃក្រោមទីផ្សា ក្បាល9m X 35m ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ
315m²សៀមរាប, សៀមរាប
$15,500
Land for Sale in Chreav Commune, Siem Reap City
សៀមរាប, សៀមរាប
$130/m²
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
120m²សៀមរាប, សៀមរាប
$20,500
Villa for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
3
4សៀមរាប, សៀមរាប
$690,000
ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប
4,722m²សៀមរាប, សៀមរាប
$130

បានជួល
Villa for Sale in Sala Kamraeuk Area
3
4សៀមរាប, សៀមរាប
$230,000