អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅភ្នំពេញ (បានរកឃើញ 6491)

2 Bedroom ( Fully Furniture )
1

2 Bedroom ( Fully Furniture )

78m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$105,000
Riverfront Luxury Elite Villa of 7BR with 1,592sq.m. Bldg for $3,588,000 - Koh N
8

1,592m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.59M
ផ្ទះលក់ ម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា
2

ផ្ទះលក់ ម្ដុំផ្សារសុវណ្ណា

4
4

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$280,000
ដីលក់ក្រោមហាងឆេង
4

ដីលក់ក្រោមហាងឆេង

6,334m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$180

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Land For Sale​ Urgent at Preak Phnov
5

Land For Sale​ Urgent at Preak Phnov

14,437m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$180
ខុនដូរលក់បន្ទន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ50%
4

ខុនដូរលក់បន្ទន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ50%

35m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$35,000
(លក់ ឬជួល) វីឡាភ្លោះ លេខពិសេស (បុរីប៉េងហ៊ួត ជិត  អ៊ីអ៊ន៣ និងប្រលានយន្តហោះថ្មី)
8

(លក់ ឬជួល) វីឡាភ្លោះ លេខពិសេស (បុរីប៉េងហ៊ួត ជិត អ៊ីអ៊ន៣ និងប្រលានយន្តហោះថ្មី)

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$279,500
🏘 ផ្ទះល្វែង ក្នុងបុរី សូនី ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ៖​​​ A05-005566)
3

4
4

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$89,000
1 Bedroom condo for sale (furnished)
6

1 Bedroom condo for sale (furnished)

53m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$59,500
💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! នៅម្តុំទួលសង្កែ
6

💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! នៅម្តុំទួលសង្កែ

2
3
84m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$77,000
ដីលក់ តំលៃក្រោមទីផ្សារច្រើន
3

ដីលក់ តំលៃក្រោមទីផ្សារច្រើន

4,809m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$590
ដីកែងលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា
4

ដីកែងលក់នៅជិតសាលាសង្កាត់គោករកា

5,931m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$180
ដីលក់បន្ទាន់ ផ្លូវមុខ5m , ផ្លូវក្រោយ5m ខណ្ឌព្រែកព្នៅ
3

ដីលក់បន្ទាន់ ផ្លូវមុខ5m , ផ្លូវក្រោយ5m ខណ្ឌព្រែកព្នៅ

760m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$200,000
ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
5

ដីឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,600
ផ្ទះ 2 ល្វែងកែងលក់នៅក្បែរបុរីមហាសែនសុខ
10

ផ្ទះ 2 ល្វែងកែងលក់នៅក្បែរបុរីមហាសែនសុខ

144m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$325,000
Premium Investment Opportunity: High-End 2-Bedroom Condominiums in Chroy Changvar
12

2
2
86m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$309,265$2,700/m²
Tk lane 2bedroom urgent sale 80000$
8

Tk lane 2bedroom urgent sale 80000$

56m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$80,000
Prime 17m x 30m Development Land for Sale in Khan Boeng Keng Kang 1
3

17m
30m
510m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$4.33M$8,500/m²
2 Bedroom for Sale at Vue Aston  Riverside Living
12

2 Bedroom for Sale at Vue Aston Riverside Living

2
1
67m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$175,000
House For Sale dដីឡូតិ៍វិឡាសំរាប់លក់
3

House For Sale dដីឡូតិ៍វិឡាសំរាប់លក់

6
627m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$2.39M
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$750,000$1,260/m²