Properties for Sales in Chamkar Mon (326 Found)

1 bedroom condo unit
8

1 bedroom condo unit

35m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$98,000
ផ្ទះសម្រាប់លក់នៅសង្កាត់ទួលទំពូងទី១
1

ផ្ទះសម្រាប់លក់នៅសង្កាត់ទួលទំពូងទី១

4
2

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$650,000
House for Sale
7

House for Sale

6
5
100m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$330,000
ដីលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង ទីតាំល្អ សម្រាប់សង់វីឡា សង់អគារ សង់ឃ្លាំង នឹងផ្សេងៗទៀត..
4

512m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2M

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

💥出售: 太子公寓 / Pinnacle Residence
8

💥出售: 太子公寓 / Pinnacle Residence

52m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$98,800
ខុនដូ សង់ហើយ
4

ខុនដូ សង់ហើយ

4,850m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$53,000
Rose Conda 3 Bedroom
8

Rose Conda 3 Bedroom

161m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,500
Hard Title
1

Hard Title

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$18.5M
Luxury 3 Bedroom Condo for Sale in Tonle Bassac
13

Luxury 3 Bedroom Condo for Sale in Tonle Bassac

3
3
178m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$345,000$1,938/m²
ផ្ទះលក់នៅលើផ្លូវលេខ 99
3

ផ្ទះលក់នៅលើផ្លូវលេខ 99

4
5

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$560,000
Condo 50ម ទល់មុខផ្សារទួលទំពូង
7

Condo 50ម ទល់មុខផ្សារទួលទំពូង

60m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$95,000
ផ្ទះល្វែងលក់ឬជួលនៅកោះពេជ្រ
3

ផ្ទះល្វែងលក់ឬជួលនៅកោះពេជ្រ

4
4

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$790,000
ដីលក់ទល់មុខនឹងអូតែល Sun & Moon
3

ដីលក់ទល់មុខនឹងអូតែល Sun & Moon

1,980m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$4.8M
Condo for sale
8

Condo for sale

50m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$62,000
ផ្ទះកែងសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
11

ផ្ទះកែងសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

3
4

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$590,000
Hard Title
6

Hard Title

133m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$290,000
Rare High-Ceiling 3BR Unit on 72nd Floor with 166 Sq.m. for $740,000 at J-Tower
3

166m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$740,000
វីឡាសម្រាប់លក់ នៅផ្សារដើមថ្កូវ
11

វីឡាសម្រាប់លក់ នៅផ្សារដើមថ្កូវ

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$950,000
ផ្ទះលក់នៅទល់មុខ អ៊ីអន1
1

ផ្ទះលក់នៅទល់មុខ អ៊ីអន1

4
4

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$350,000
Prime Commercial Land for Sale on Street 454
3

Prime Commercial Land for Sale on Street 454

341m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.5M
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់នៅទួលទំពូង
17

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់នៅទួលទំពូង

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$2M