ដីសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍សម្រាប់លក់
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកំបូល (បានរកឃើញ 2)
ណែនាំ
8
Prime 4 Hectare Strategic Land for Sale along National Road 3
60m
41,000m²
កំបូល, ភ្នំពេញ
$14.35M
$350/m²
6
Exceptional Industrial Land Opportunity in a High Demand Urban Area For Sale
108m
235m
35,502m²
កំបូល, ភ្នំពេញ
$5.68M
$160/m²
ស្វែងរក PropertyHub
ស្វែងរកតាមប្រភេទអចលនទ្រព្យ
ខុនដូ សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
វីឡា សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ដី សម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា
ស្វែងរកតាមតម្លៃ (USD)
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $5ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $6ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $7.5ម៉ឺន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $1សែន
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់ក្រោម $1លាន
ស្វែងរកតាមទីតាំង (ខណ្ឌនៅភ្នំពេញ)
អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅ ចំការមន (BKK1/BKK2/BKK3)