អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m

1,104m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$220,000
4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok
4

4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok

1,390m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.16M
Apartment Building For Sale in Toul Kork Phnom Penh | 28 Units
4

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.54M
ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ  13m x50m
1

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 13m x50m

650m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$500,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ផ្ទះសំរាប់លក់
10

ផ្ទះសំរាប់លក់

10
10
1,000m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$569,999
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3
🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា
10

🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា

4
5
225m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$215,000
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$75,000
Sale
1

Sale

100m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$100,000$1,000/m²
ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

បាត់ដំបង, បាត់ដំបង

$38,000$300/m²
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$299,999$299.99/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

បាណន់, បាត់ដំបង

$33,900$1.7/m²
1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$80,000
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$67,400$145/m²
Land for Sale
2

Land for Sale

6,433m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$514,640$80/m²
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

កែប, កែប

$1.7$2,685/m²
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម
9

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម

3
4
75m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$86,000
Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
9

Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR

4
3
154m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$170,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$130
2 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok | Phnom Penh
1

670m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$570,000
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$57,000
Link House for Sale along Road 193
1

Link House for Sale along Road 193

2
3
192m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$380,000
ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m
3

ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m

2,420m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$50
🚨 HOT DEAL – Twin Villa មុខសួនធំ ដី ធំ ជាងស្ដង់ដារ  លក់បន្ទាន់
10

🚨 HOT DEAL – Twin Villa មុខសួនធំ ដី ធំ ជាងស្ដង់ដារ លក់បន្ទាន់

4
5
75m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$398,000
Deluxe Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
10

4
3
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$178,888
Land for Sale (46mx63m) along 32m wide road, Near New Airport, Kandal Stoeung Di
1

2,394m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$68
ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC
3

ដីលក់បន្ទាន់កណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត 12×20ក្រោយផ្សាទំនើប pigC

813m²

ប៉ោយប៉ែត, បន្ទាយមានជ័យ

$195,000
The Pearl of Kep — a private coastal penthouse designed for space, panoramic views Only One !
5

633m²

កែប, កែប

$1.17M
Villa For Sale in Borey Phum Bakong Siem Reap
20

Villa For Sale in Borey Phum Bakong Siem Reap

2
2
100m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$95,000
វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$
2

វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$

900m²

សាលាក្រៅ, ប៉ៃលិន

$338/m²
Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ
1

Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ

932m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$93,200$100/m²
ដីលក់៤៣.០៨ហិចតានៅសៀមរាមផ្លូវ៦៤
9

ដីលក់៤៣.០៨ហិចតានៅសៀមរាមផ្លូវ៦៤

430,800m²

ស្វាយលើ, សៀមរាប

$5.17M$12/m²
New Shophouse For Sale in Borey Tourism City Siem Reap
8

New Shophouse For Sale in Borey Tourism City Siem Reap

2
3
144m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$106,000
3 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok
6

3 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok

1,152m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$999,999
ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m
5

ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m

1,950m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$100
ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m
4

ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m

682m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$40,000
⛽️ Gas Station for Lease & Land for Sale!
1

⛽️ Gas Station for Lease & Land for Sale!

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.2M