អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 4613)

Functional One Bedroom Very Nice For Invest - Bkk3
1

Functional One Bedroom Very Nice For Invest - Bkk3

1
1
45m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$53,468
ដីលក់ជាប់  ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២  ឃុំកែវផុស
4

ដីលក់ជាប់ ឆ្នេរសមុទ្រ ភូមិឬទ្ធី២ ឃុំកែវផុស

26,000m²

ស្ទឹងហាវ, ព្រះសីហនុ

$85$85/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

🏡 ដីសម្រាប់លក់ — ជាប់ផ្លូវបេតុង អាចសង់ផ្ទះភ្លាម!
3

🏡 ដីសម្រាប់លក់ — ជាប់ផ្លូវបេតុង អាចសង់ផ្ទះភ្លាម!

263m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$49,500
គម្រោង Condo Morgan Central City
5

គម្រោង Condo Morgan Central City

1
1
31m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$2,660$1,000/m²
ដីលក់ឫជួល នៅស្រុកស្អាងខេត្តកណ្តាល 45$ ទំហំសរុបប្លង់រឹង 11543 មែត្រការ៉េ
6

11,543m²

ស្អាង, កណ្ដាល

$45$45/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្រុងកំពត
7

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងក្រុងកំពត

5,536m²

កំពត, កំពត

$130/m²
ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង
4

ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង

200m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$13,500$67.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
Very good location land to sell very urgent
7

Very good location land to sell very urgent

3,325m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$41,000$12.33/m²
Morgan Central City
6

Morgan Central City

1
1
31m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$29,660$1,000/m²
ដីលក់បន្ទាន់ជាយក្រុងច្បារមន
3

ដីលក់បន្ទាន់ជាយក្រុងច្បារមន

1,400m²

ច្បារមន, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
Svay rieng
5

Svay rieng

537m²

ស្វាយទាប, ស្វាយរៀង

$15,000$28/m²
ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
2

ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA

171m²

ប៉ៃលិន, ប៉ៃលិន

$9,500
1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
8

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun

1
1
36m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$45,000$1,250/m²
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

បាទី, តាកែវ

$9,999
Land for sale
2

Land for sale

200m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$30,000$150/m²
ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2
2

ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2

120,002m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$17/m²
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែង​ ប័ណ្ណរឹង ទំហំក្បាលដី 48.38ម x 20.42ម ផ្លូវរដ្ឋ 16ម៉ែត្រ ខណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3$3/m²
ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2
3

ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2

2,327m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$110
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

បាត់ដំបង, បាត់ដំបង

$38,000$300/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

បាណន់, បាត់ដំបង

$33,900$1.7/m²
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

កែប, កែប

$1.7$2,685/m²
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$130
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$57,000
ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m
3

ដីលក់បន្ទាន់ដីកសិកម្ម ទំហំ 22m x 110m

2,420m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$50
Land for Sale (46mx63m) along 32m wide road, Near New Airport, Kandal Stoeung Di
1

2,394m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$68
វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$
2

វិឡាលក់ មានចំណូលស្រាប់ 338.000$

900m²

សាលាក្រៅ, ប៉ៃលិន

$338/m²
ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m
5

ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួង ទំហំ 15m x 130m

1,950m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$100
ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m
4

ដីលក់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាលទំហំ ​22mx31m

682m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$40,000
ដីលក់ ឫជួល30 ហិកតា នៅស្រុកតាំងគោក ខេត្តកំពង់ធំ
7

ដីលក់ ឫជួល30 ហិកតា នៅស្រុកតាំងគោក ខេត្តកំពង់ធំ

300,000m²

តាំងគោក, កំពង់ធំ

$1.8$1.8/m²
ដីលក់បន្ទាន់ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាល ទំហំ ៦ហិតា