អចលនទ្រព្យសម្រាប់លក់នៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីកាំងម៉េងលក់តម្លៃល្អ
3

ដីកាំងម៉េងលក់តម្លៃល្អ

600m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$105,000$175/m²
land for sell at keo mony pursat province
2

land for sell at keo mony pursat province

100m
120m
12,521m²

ពោធិ៍សាត់, ពោធិ៍សាត់

$87,600$7/m²
Svay rieng
5

Svay rieng

537m²

ស្វាយទាប, ស្វាយរៀង

$15,000$28/m²
ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA
2

ដីក្រុងប៉ៃលិន១ជួលជិតធនាគារABA

171m²

ប៉ៃលិន, ប៉ៃលិន

$9,500

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun
8

1 Bedroom Unit for Sale in Boeung Tumpun

1
1
36m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$45,000$1,250/m²
 Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status 🏙️✨   Best price, location , investment !
4

Luxury river view condo with READY TO MOVE IN status 🏙️✨ Best price, location , investment !

96m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$157,288
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
Holiday Villa With Pool in Svay Dangkum Area
បានលក់
15

Holiday Villa With Pool in Svay Dangkum Area

4
4
132m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,000
ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

បាទី, តាកែវ

$9,999
ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

1,163m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$151,190$130/m²
🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ
5

🏡 ផ្ទះលក់ — ជិតព្រលានយន្តហោះពោធិ៍ចិនតុង ភ្នំពេញ

4
5
144m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
Land for sale
2

Land for sale

200m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$30,000$150/m²
070893933
5

070893933

29,189m²

ភ្នំស្រួច, កំពង់ស្ពឺ

$69,000$2.5/m²
ដីចំការ
10

ដីចំការ

23,000m²

ទឹកឈូ, កំពត

$180,000
ដីក្រុងកែប កែងផ្លូវធំ
7

ដីក្រុងកែប កែងផ្លូវធំ

1,407m²

កែប, កែប

$599,999
877sqm Warehouse for Sale in Khan Por Senchey
3

877sqm Warehouse for Sale in Khan Por Senchey

18m
42m
877m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$800,000
ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2
2

ដីលក់នៅវិហារសួគ៍ជាប់ផ្លូវ50ម ទំហំ 12,000m2

120,002m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$17/m²
Luxury 3 Bedroom Executive Villa with Private Pool in Borey Chamkarmon For Sale
22

3
4
336m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$800,000
2 Bedroom @SKYVILLA
5

2 Bedroom @SKYVILLA

2
4
288m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$680,000
ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$
6

ផ្ទះ No.C904 ផ្ទះសម្រាប់លក់បន្ទាន់ តំលៃ: 150000$

6
7
256m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$150,000
Link House Block M For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
8

4
5
210m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$114,000
2BR For Sale at Urban loft
8

2BR For Sale at Urban loft

2
3
129m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$130,000
🎀✨ Special Promotion in BKK1 ✨🎀  💎 Discount 10% + 4% 🏙 1 Bedroom | 75 sqm | Facing North
12

🎀✨ Special Promotion in BKK1 ✨🎀 💎 Discount 10% + 4% 🏙 1 Bedroom | 75 sqm | Facing North

1
1
75m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$104,999
The Premium Service Apartment - Bkk1 Special Offer !
6

The Premium Service Apartment - Bkk1 Special Offer !

1
1
60m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$168,000
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែង​ ប័ណ្ណរឹង ទំហំក្បាលដី 48.38ម x 20.42ម ផ្លូវរដ្ឋ 16ម៉ែត្រ ខណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3$3/m²
ផ្ទះបន្ទប់ជួលសំរាប់លក់
6

ផ្ទះបន្ទប់ជួលសំរាប់លក់

27
27
140m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$110,000
877sqm Warehouse for Rent in Khan Por Senchey
3

877sqm Warehouse for Rent in Khan Por Senchey

18m
42m
877m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$800,000$912/m²
Luxury 2bed Service Hotel with river View Last Promotion!
10

Luxury 2bed Service Hotel with river View Last Promotion!

72m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$120,107
🌸 MAY SPECIAL OFFER 🌸 Don’t miss out this limited-time!  ✨ Up to 40% OFF
1

🌸 MAY SPECIAL OFFER 🌸 Don’t miss out this limited-time! ✨ Up to 40% OFF

1
1
49m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$84,444
Villa for sale
5

Villa for sale

4
4
108m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$360,000$600/m²
4BR Holiday Home for Sale in Svay Dangkum
បានលក់
15

4BR Holiday Home for Sale in Svay Dangkum

4
4
160m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$230,000
🏙️🏙️ Borey Rith Luxury Toul Sangke – Presale Special Promotion 🎊🎊🎊
17

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$550,000
ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2
3

ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2

2,327m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$110
Link House For Sale  in Sra Ngae Commune Siem Reap City
20

Link House For Sale in Sra Ngae Commune Siem Reap City

3
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$78,000
ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី
6

ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី

13,419m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$939,000$70/m²
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m

1,104m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$220,000
ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ  13m x50m
1

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 13m x50m

650m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$500,000
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3
ផ្ទះសំរាប់លក់
10

ផ្ទះសំរាប់លក់

10
10
1,000m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$569,999
🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា
10

🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា

4
5
225m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$215,000