រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Villa for sale

ចំការមន, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$360,000$600/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖17 ឧសភា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី600m²

ព័ត៌មានលម្អិតពីអគារ

ទំហំ108m²
បន្ទប់គេង4
បន្ទប់ទឹក4

ការពិពណ៌នា

មានប្លង់រឹង
បន្ទប់គេង ៤​ បន្ទប់ទឹក៤
ជាន់ក្រោម ជាន់ទី១ មានវេរ៉ងដា
គ្រឹះសង់បាន៣ជាន់
ជាន់ដំបូលវាលធំ ១៩៣ម២ សម្រាប់ជួបជុំគ្នា
សល់ដីចំហៀង២០ម
មានសួនច្បារ

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

villa for rent
4

villa for rent

4
5

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1M
វីឡាទោលក្នុងក្រុងដាក់លក់បន្ទាន់ នៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់! លក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
14

3
4
528m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$950,000
វីឡាសម្រាប់លក់នៅក្នុងគម្រោងបុរីឧទ្យានបាសាក់ | Villa for sale in Bassac Garden Ci
14

4
5
268m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$899,000
ផ្ទះវីឡាកែង បុរី ប៉េង ហួត បឹងស្នោ ស្អាតណាស់បងៗ 王后别墅出租/出售 1,280,000$
6

4
5

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.28M
🏠វីឡាទោលកែងសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីឧទ្យាទន្លេបាសាក់
12

🏠វីឡាទោលកែងសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីឧទ្យាទន្លេបាសាក់

6

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.6M
🏠វីឡាទោលកែងសម្រាប់លក់ ក្នុងបុរីឧទ្យាទន្លេបាសាក់ | Corner Villa for Sale in Bore
13

6

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.6M
🏠វីឡាទោលកែងសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីឧទ្យាទន្លេបាសាក់
12

🏠វីឡាទោលកែងសម្រាប់លក់ នៅក្នុងបុរីឧទ្យាទន្លេបាសាក់

6

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.6M
Single Villa for Sale Borey Elite Town Koh Pich
7

Single Villa for Sale Borey Elite Town Koh Pich

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1.75M
Villa for Sale & rent
9

Villa for Sale & rent