Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$320
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area3,400m²
Sub Property TypeLand

Description

🏡➡️ ដីលក់បន្ទាន់ នៅក្នុងក្រុងសៀមរាប ដែលមានទីតាំងនៅខាងក្រោយវត្តស្វាយនិងសាលាវិទ្យាល័យស្វាយតែម្ដង ហើយមានផ្លូវជាប់នឹងផ្លូវបេតុងទំហំ 15m ដែលជាគម្រោងផ្លូវ38ខ្សែថ្មីរបស់រដ្ឋាភិបាលផងដែរ នឹងក៏ជាតំបន់អភិវឌ្ឍន៍សេដ្ឋកិច្ចដ៏មានសក្ដានុពលជាច្រើនទៀត.
សូមមើលព័ត៌មានលម្អិតដូចខាងក្រោម៖
+  តំលៃ  : 320$/m2 ចុះមកត្រឹមតែ 300$/m2 (លក់បន្ទាន់ខ្លាំង)
+  ដីទំហំ : 3,400m2 ( ប្លង់រឹង)
+ ក៏កាត់ពុះលក់ទំហំនេះដែរ : 20x45, 25x45, 30x45...
+ ទីតាំង  : ភូមិវត្តស្វាយ សង្កាត់សាលាកំរើក ស្រុកសៀមរាប ខេត្តសៀមរាប.
ជាប្រភេទដីប្រកបអាជីវកម្ម ឬធ្វើសំណង់ផ្សេងៗ
     * លក្ខណៈពិសេស *
➡️ស្ថិតនៅតំបន់ទីប្រជុំជននិងពោលពេញទៅដោយសាលារៀន,ផ្សារ,មន្ទីរពេទ្យនិងជាតំបន់កំពុងមានសក្តានុពលសេដ្ឋកិច្ចផងដែរ.
➡️ស្ថិតនៅខាងកើតវត្តស្វាយនិងសាលាវិទ្យាល័យស្វាយតែម្តង
➡️ផ្លូវខាងមុខ មានទំហំ 15m ( ផ្លូវបេតុង ) ដែលជាគម្រោងផ្លូវ38ខ្សែថ្មីរបស់រដ្ឋាភិបាល ហើយមានចម្ងាយ2kmតែប៉ុន្នោះពីតំបន់ Pub Street និង 1km ពីផ្លូវក្រវាត់ក្រុងទី១
➡️អាចធ្វើជាគេហដ្ឋាន,សណ្ឋាគារ,ផ្ទះល្វែង ។ល។
➡️ឬ ទិញទុកលក់យកចំនេញ (ព្រោះតម្លៃក្រោមទីផ្សារ)
ព័ត៌មានលម្អិតបន្ថែម សូមទំនាក់ទំនងតាមប្រព័ន្ធទូរស័ព្ទលេខTel: 096 901 6272 / 077 478 126 ឬ តាម
អ៊ីម៉ែល : sungpropertyrealestate@gmail.com

Land For Sale
➡️ Location: Siem Reap district, Siem Reap behind the Wat Svay pagoda and Wat Svay high school near downtown.
💰Price: 320$/m2 discount to 300$/m2 ( urgent sale )
🗺️ Size: 3,400m2 ( hard title and commercial property type )
  * Property Potentials *
➡️ Nearest to the down town area.
➡️ locate at the new 38 road projection of government with main 15m Concrete Road
➡️ Great land to build house, flats , hotel or other real estate,...etc
➡️or keep it for profit
Tel: 096 9016272 / 077478126 or
By email : sungpropertyrealestate@gmail.com

Similar Properties

ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

Siem Reap, Siem Reap

$380
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
6

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,800/m²
Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,750$250/m²
ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

Siem Reap, Siem Reap

$130
ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
5

ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប

664m²

Siem Reap, Siem Reap

$210
Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
6

Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

23m
53m
1,098m²

Siem Reap, Siem Reap

$186,660$170/m²
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill
4

176m²

Siem Reap, Siem Reap

$58,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

43m
70m
3,227m²

Siem Reap, Siem Reap

$1M$310/m²
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ
4

ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ

1,219m²

Siem Reap, Siem Reap

$600
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

164m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,000
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

Siem Reap, Siem Reap

$120
Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city  (Urgen
5

Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city (Urgen

10,502m²

Siem Reap, Siem Reap

$400
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000
Land for sell​, located in Siem Reap  Sala kamreuk village,  Sala kamreuk Commun
3

Land for sell​, located in Siem Reap Sala kamreuk village, Sala kamreuk Commun

90m²

Siem Reap, Siem Reap

$33,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000/m²
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
Sold
8

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$756,000$1,800/m²
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,900
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

26m
40m
1,018m²

Siem Reap, Siem Reap

$356,300$350/m²
Kimsung