Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city (Urgen

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$400
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area10,502m²
Sub Property TypeLand

Description

ប្រញាប់!!! ដីលក់នៅកណ្តាលក្រុងសៀមរាប  ជិតសាលាអន្តរជាតិសាំងហ្គាពួរ និងចំងាយពីផ្សារចាស់ប្រវែង 500m ទីតាំងល្អណាដ់ ប្លង់រឹង អាចធ្វើអូរតែល អាចធ្វើជាកន្លែងរកស៊ី និងធ្វើជាអគារពាណិជ្ជកម្មអ្វីក៏បាន. អាចសួរពត៌មានលម្អិតបានគ្រប់ពេល សូមអរគុណ.
Urgently!!! Land for sale good location for hotel and for building all business. Thanks.
Telegram: +85595225757

Similar Properties

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

Siem Reap, Siem Reap

$320
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
6

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,800/m²
Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,750$250/m²
ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

Siem Reap, Siem Reap

$130
ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
5

ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប

664m²

Siem Reap, Siem Reap

$210
Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
6

Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

23m
53m
1,098m²

Siem Reap, Siem Reap

$186,660$170/m²
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill
4

176m²

Siem Reap, Siem Reap

$58,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

43m
70m
3,227m²

Siem Reap, Siem Reap

$1M$310/m²
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ
4

ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ

1,219m²

Siem Reap, Siem Reap

$600
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

164m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,000
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

Siem Reap, Siem Reap

$120
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000
Land for sell​, located in Siem Reap  Sala kamreuk village,  Sala kamreuk Commun
3

Land for sell​, located in Siem Reap Sala kamreuk village, Sala kamreuk Commun

90m²

Siem Reap, Siem Reap

$33,000
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000/m²
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
Sold
8

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$756,000$1,800/m²
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,900
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

26m
40m
1,018m²

Siem Reap, Siem Reap

$356,300$350/m²
ដីលក់
1

ដីលក់

1,020m²

Siem Reap, Siem Reap

$450
ReakSmey