Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$58,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area176m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក សង្កាត់សាលាកំរើក/Land for Sale in Siem Reap-Phum Sala Kamreuk Sangkat Sala Kamreuk
• លេខកូដ/Code ID: 1098
• តម្លៃលក់: USD 58,000 (ចចារ)/ Sell Price : USD 58,000 (Nego)
• ទំនាក់ទំនង/Contact 096 9000 990
ពត៌មានបន្ថែម៖ / For More Info
• ប្លង់រឹង / Hard Tittle
• ទំហំដី: 10ម x 17ម (176ម៉ែត្រការ៉េ) / Land Size: 10m x 17m (176 sqm)
• ទំហំផ្លូវ: 8ម៉ែត្រ / Road Size 8m
• ទីតាំងស្ថិតនៅ សាលាកំរើក ត្រឹមតែបី (3) នាទីពីផ្សារចាស់
• Located in Sala Kamreuk, you can live just three (3) minutes from Pub Street, Old Market.
Telegram : https://t.me/PropertiesAgency
Tel: 0969000990

Similar Properties

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

Siem Reap, Siem Reap

$130
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

Siem Reap, Siem Reap

$34,900
ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ
4

ដីអាជីវកម្មលក់ លើផ្លូវ ចុងកៅស៊ូ

1,219m²

Siem Reap, Siem Reap

$600
️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street
8

️ ដីលក់បន្ទាន់នៅក្នុងក្រុងសៀមរាបមានចម្ងាយ2kmពីPub Street

3,400m²

Siem Reap, Siem Reap

$320
ដីលក់នៅជាប់ផ្លូវប៉េតុងទី1 ក្នុងសង្កាត់សាលាកំរើក ក្រុងសៀមរាប តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
2

2,648m²

Siem Reap, Siem Reap

$380
ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប
5

ដីកណ្តាលក្រុងសៀមរាប

664m²

Siem Reap, Siem Reap

$210
Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city  (Urgen
5

Now selling for $400, previously $580!!! Land for sale in Siem Reap city (Urgen

10,502m²

Siem Reap, Siem Reap

$400
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

26m
40m
1,018m²

Siem Reap, Siem Reap

$356,300$350/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
3

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

10m
40m
343m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000/m²
Land For Sale
6

Land For Sale

2,110m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

43m
70m
3,227m²

Siem Reap, Siem Reap

$1M$310/m²
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

Siem Reap, Siem Reap

$120
សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង
6

សៀមរាបនៅកណ្ដាលក្រុង

612m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,000
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

164m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000
Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
6

Residential Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

23m
53m
1,098m²

Siem Reap, Siem Reap

$186,660$170/m²
Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area
5

Land for Sale in Siem Reap, Sala Kamreuk area

18m
59m
1,003m²

Siem Reap, Siem Reap

$250,750$250/m²
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,000
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
Sold
8

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$756,000$1,800/m²
Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City
6

Land for Sale in Wat Bo Area, Siem Reap City

10m
42m
420m²

Siem Reap, Siem Reap

$1,800/m²
ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់
6

ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់

136m²

Siem Reap, Siem Reap

$55,555