Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីឡូត៍ក្បែរបឹងតាមោគ(ក្រុងរណបជប៉ុន)

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$11,900
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area226m²
Sub Property TypeLand

Description

មានលុយត្រឺមតែ $5,000 អាចជួយចាត់ចែងទិញដីនេះបាន
ប្រភេទៈ ដីលំនៅដ្ឋាន,
លេខប្លង់៖ F422, F423 & F424
លក្ខណៈពិសេស៖ នៅកែងផ្លូវ, ផ្លូវបេតុងចាក់ជិតដល់ហើយនៅចម្ងាយប្រហែល ១៥០ម៉ែត្រ (បច្ចុប្បន្នកំពុងដាក់លូ),បែរមុខទៅលិចឈៀងខាងត្បូង, ផ្លូវ ៩ម៉ែត្រ

អាសយដ្ឋានៈភូមិថ្នល់បន្ទាយ សង្តាត់ពន្សាំង​ ខណ្ឌព្រែកព្នៅ​ ក្រុងភ្នំពេញ (ក្បែរបឹងតាមោក)
រចនាសម្ព័ន្ធៈ​ ចំងាយពីថ្នល់បេតុង ១៥០ម, សាលារៀន, មណ្ឌលសុខភាព, ផ្សារ, រមនីយដ្ឋាន,​ទីប្រជុំជន,
ជម្រើសៈ ពី១ដល់៣ឡូត៍ (ក្នុងមួយឡូត៍មានទំហំ 5m X 20),
តម្លៃលម្អិតៈ 12,900ដុល្លារ/ឡូត៍ (សម្រាប់ការជាវទាំងអស់)
តម្លៃទីផ្សារសម្រាប់ ០១ប្លង់គឺ 15,000$/ប្លង់

Similar Properties

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ChanRith