Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$185
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area555m²
Sub Property TypeLand

Description

✅ទីតាំងល្អសម្រាប់ការស្នាក់នៅ អាចសាងសង់ ផ្ទះវីឡា ឬ ប៊ូទីកដាក់ជួលឲ្យភ្ញៀវក៏បានតម្លៃខ្ពស់
🎉តម្លៃថ្មីលក់( $105,999 ) ចរចារ/ម្ចាស់ផ្ទាល់
👉តម្លៃចាស់ $140,000
✅ទំហំដី ១៥.មx ៣៧.ម  ទីតាំងជាប់ផ្លូវបេតុង ផ្លូវរដ្ឋ១៥ម៉ែត្រ
⛳️តំបន់មានសក្តានុពល ស្ថិតក្នុងភូមិ ស្វាយដង្គំ សង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

#ពុកម៉ែបងប្អូនត្រូវការសូមទំនាក់ទំនងព័ត៌មានបន្ថែម:
📱Telegram: https://t.me/Yov_PoLin
📱WhatsApp: 089 219 468
🌐Facebook Page:
https://www.facebook.com/share/1BtCh8Ho1k/
🌐khmer24:
https://www.khmer24.com/YovPoLin
🌐Group: https://t.me/RealEstateinSiemReap

#អចលនទ្រព្យ #realestate #តម្លៃល្អ #Goodprice #ទីតាំងមានសក្ដានុពល #Potentiallocation #តម្លៃក្រោមទីផ្សារ #Belowmarketprice #SiemReap #Cambodia

Similar Properties

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

3,325m²

Siem Reap, Siem Reap

$180
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
Yov_ PoLin