Property 1
Property 2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$999,999
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,938m²
Sub Property TypeLand

Description

បងៗ​ ត្រូវការដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​ បងៗអាចមេីលដីនេះបានណា​ 😊
#ដីលក់បន្ទាន់​ ជាប្រភេទដីកែង​ នឹងជាតំបន់សំបូរទៅដោយសណ្ឋាគារ​ នឹង​ ប៊ូទិច​ ទីតាំង​ ចំងាយ​ 800មែត្រ​ 👣 ពី​ pub street យេីងនឹង​ 😉.

** ទំហំដី​ :  ដូចក្នុងរូប​ នឹងសរុប​ 1938មែត្រការេ

** តម្លៃ​ : $ 5xx  (ចរចា​ បានណា​ 👌)

** ប្លង់រឹង​ 100%

** ទីតាំង​ស្ថិតនៅភូមិវិហារចិន,​ សង្កាត់ស្វាយដង្គំ,​ ខេត្ត​សៀមរាប

👉ពត៌មានលំអិត​ បងៗអាច​
ឆាត​ មកខ្ញុំផ្ទាល់រឺ​ 🤙ទាក់ទងមកលេខ​ : 017433445 / 096 576 5461

#ដីលក់បន្ទាន់​ #ដីសម្រាប់លក់​#លក់បន្ទាន់​​ #ផ្ទះលក់បន្ទាន់​ #សៀមរាប

Similar Properties

ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )
8

ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )

1,968m²

Siem Reap, Siem Reap

$885,600
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

Siem Reap, Siem Reap

$38,500
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

Siem Reap, Siem Reap

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

Siem Reap, Siem Reap

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

Siem Reap, Siem Reap

$39,900
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

Siem Reap, Siem Reap

$502,600$700/m²
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

Siem Reap, Siem Reap

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
Corner land for urgent sale
2

Corner land for urgent sale

419m²

Siem Reap, Siem Reap

$129,900
Land for sale
5

Land for sale

1,519m²

Siem Reap, Siem Reap

$270,000
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185