Properties in Phnom Penh (10000 Found)

ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ
1

ដីនិងវីឡាសម្រាបលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ1 សង្កាត់និរោធ

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2,700
ដីប្លង់រឹងសម្រាប់លក់ នៅព្រែកឯង / Prek Eng -  Land For Sale
3

ដីប្លង់រឹងសម្រាប់លក់ នៅព្រែកឯង / Prek Eng - Land For Sale

9,684m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$135
Condo for rent
8

Condo for rent

1
1
45m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$500/Month
Villa for rent at Chbar Ampov
7

Villa for rent at Chbar Ampov

3
4
60m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$490/Month

Banner Ad Space Available

Contact Us

Condo for Rent
8

Condo for Rent

1
1
58m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$450/Month
🏘 ផ្ទះល្វែង (ខាង) នៅជិតមហាវិថី271 និងផ្សារបឹងទំពុន ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
10

5
6

Mean Chey, Phnom Penh

$160,000
Shop house for rent
6

Shop house for rent

5
4
80m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,700/Month
ផ្ទះសម្រាប់ជួល នៅបឹងកេងកង២
19

ផ្ទះសម្រាប់ជួល នៅបឹងកេងកង២

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$5,000/Month
🏘 ផ្ទះល្វែង ក្នុងបុរី លឹមតិចហេង (បឹងទំពុន) ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
9

5
6

Mean Chey, Phnom Penh

$145,000
Brand New Link House for Sale in Borey Chankiri Special Price
14

3
2
99m²

Dangkao, Phnom Penh

$150,000
ផ្ទះជួលបឹងកេងកង៣ 350$
8

ផ្ទះជួលបឹងកេងកង៣ 350$

3
4
1m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$350/Month
1 Bedroom Apartment For Rent at Parkland Condo TK
7

1 Bedroom Apartment For Rent at Parkland Condo TK

1
1
32m²

Russey Keo, Phnom Penh

$350/Month
Shop, Office,Restaurant, Storage for Rent, Khan Chamkarmon, Sangk PhsarDaeumThkov, PhnomPenh
8

Chamkar Mon, Phnom Penh

$99/Month
Condo Studio Room for rent at Sothearos Blvd
13

Condo Studio Room for rent at Sothearos Blvd

1
1

Chamkar Mon, Phnom Penh

$500/Month
R&F condo
6

R&F condo

38m²

Mean Chey, Phnom Penh

$49,500
ផ្ទះ​ល្វែង បឹងត្របែក​​ ខណ្ឌ​ចំការមន
6

ផ្ទះ​ល្វែង បឹងត្របែក​​ ខណ្ឌ​ចំការមន

2
2
78m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$289,000
Villa Klem for Sale in Borey Chankiri
20

Villa Klem for Sale in Borey Chankiri

5
6
291m²

Dangkao, Phnom Penh

$365,000
Commercial Land for Sale in Chrang Chomreh Ti 2
3

Commercial Land for Sale in Chrang Chomreh Ti 2

22m
42m
860m²

Russey Keo, Phnom Penh

$774,000$900/m²
ឃ្លាំងលក់រឺសជួល
6

ឃ្លាំងលក់រឺសជួល

Chbar Ampov, Phnom Penh

$220,000
house for rent @ bkk3
8

house for rent @ bkk3

3
2
140m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$800/Month
ផ្ទះអាជីវកម្មជាប់ផ្សារដេប៉ូ
6

ផ្ទះអាជីវកម្មជាប់ផ្សារដេប៉ូ

1
1
35m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$220,000